HTC zdradza listę modeli do aktualizacji

Po pojawieniu się Androida 4.0 Ice Cream Sandwich pojawiły się spekulacje dotyczące które urządzenia dostaną nową wersję systemu. HTC podało właśnie listę swoich urządzeń, które będą mogły cieszyć się z najnowszej wersji Androida.

Należy wspomnieć, że kilka dni temu modele Sensation i Sensation XE dostały już aktualizację. Następne w kolejce do update'u stoją Sensation 4G i Sensation XL, a po nich cała reszta. Lista urządzeń prezentuje się następująco: DROID Incredible 2, HTC Desire S, HTC Desire HD, HTC EVO 3D, HTC EVO Design 4G, HTC Incredible S, HTC Sensation, HTC Sensation XL, HTC Sensation 4G, HTC Sensation XE, HTC Raider, HTC Rezound, HTC Rhyme, HTC Thunderbolt i HTC Vivid.

Smartfony HTC oprócz Androida 4.0 będą posiadać również nakładkę Sense, która wprowadza pewne poprawki dotyczące wydajności.

Aktualizacje Androida są jedną z jego największych wad. Nie jest to jednak wina samego systemu, lecz producentów, którzy ociągają się z aktualizacjami. HTC tworząc listę urządzeń, które dostaną najnowszą wersję systemu z pewnością przypodobało się fanom. Nie ma spekulacji, wszystko jest czarno na białym.

Tajwańska firma może pochwalić się jeszcze jednym osiągnięciem, które pozwala stwierdzić, że jest o krok od konkurencji. A mianowicie aktualizacja Sensation i Sensation XE nastąpiła szybciej niż aktualizacja Samsunga SII. Nie jest to co prawda wielka różnica, ale należy o tym wspomnieć.

Reklama

Tomasz Nowak

http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: aktualizacje | HTC | aktualizacja | Android
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy