Huawei P50 z potencjalną datą premiery

Seria smartfonów Huawei z serii P50 może zostać zaprezentowana w wakacje bieżącego roku. Nowe plotki wskazują na potencjalną datę oscylującą w granicach końcówki lipca. Czego możemy się spodziewać?

Nowe informacje, które pojawiły się w sieci wskazują na to, iż Huawei P50Huawei P50 Pro zostaną zaprezentowane pod koniec lipca bieżącego roku.  Dyrektor generalny Huawei Ren Zhengfei już maju informował na temat potencjalnej premiery modeli z serii P50. Okazuje się, że firma musiała stawić czoła problemom, które były związane z produkcją i konstrukcją samych urządzeń.

Seria telefonów Huawei P50 będzie działała pod kontrolą oprogramowania HarmonyOS. Bardzo możliwe, że chińska firma postawi także na autorski układ Kirin zdolny do połączenia z sieciami 5G. Na tylnej obudowie znajdziemy najpewniej konfigurację czterech kamer z ogromnym sensorem głównym - to najprawdopodobniej Sony IMX 800.

Reklama

Na ten moment nie wiadomo, ile dokładnie trzeba będzie zapłacić za nowe, flagowe smartfony Huawei oraz jak na początku będzie wyglądała ich dostępność. Bardzo możliwe, że urządzenia na samym początku będą dostępne tylko w Chinach.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać.

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl 


 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Huawei
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy