Huawei zaprezentuje nowego smartfona - czy to będzie P50?

Chiński producent poinformował, że pod koniec października odbędzie się globalne wydarzenie, na którym zostaną zaprezentowane nowe produkty. Chociaż te nie zostały oficjalnie potwierdzone, plotki wskazują na premierę smartfona Huawei P50.

Dyrektor generalny Huawei Ren Zhengfei już maju informował na temat potencjalnej premiery modeli z serii P50. Okazało się jednak, że  firma musiała stawić czoła problemom, które były związane z produkcją i konstrukcją samych urządzeń.

Nowe informacje, które pojawiły się w sieci wskazują na to, iż Huawei P50 i Huawei P50 Pro zostaną zaprezentowane pod koniec października bieżącego roku. Wynika tak m.in. z oficjalnego plakatu teaserowego na którym wyraźnie widać bok nowego smartfona.

Seria telefonów Huawei P50 będzie działała pod kontrolą oprogramowania HarmonyOS. Bardzo możliwe, że chińska firma postawi także na autorski układ Kirin zdolny do połączenia z sieciami 5G. Na tylnej obudowie znajdziemy najpewniej konfigurację czterech kamer z ogromnym sensorem głównym - to najprawdopodobniej Sony IMX 800.

Reklama

Na ten moment nie wiadomo, ile dokładnie trzeba będzie zapłacić za nowe, flagowe smartfony Huawei oraz jak na początku będzie wyglądała ich dostępność.

Jeśli seria P50 rzeczywiście zadebiutuje na całym świecie 21 października będzie to oznaczało trudny koniec roku dla największych konkurentów chińskiego producenta.

Oglądaj najnowsze promocje i planuj zakupy z ding.pl 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Huawei | smartfonn | urządzenia mobilne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy