iPhone 12 Pro - specyfikacja

iPhone to urządzenie, które przydaje się podczas realizowania wielu codziennych czynności. Korzysta się z niego dla rozrywki, ale też w sytuacjach, gdy trzeba sprawnie poszukać istotnych informacji lub też po prostu przygotować się do ważnego egzaminu, zrobić udane zdjęcie czy też po prostu wysłać służbowego maila. To kompleksowy sprzęt, który stawia na swoją uniwersalność i dzięki temu zdobywa w społeczeństwie tak dużą popularność. Kluczem do sukcesu jest jednak dobranie odpowiedniego modelu iPhone'a, co nie dla wszystkich jest łatwą przeprawą.

iPhone 12 Pro - podstawowe informacje o nowoczesnym modelu iPhone w pigułce

iPhone 12 Pro występuje w kilku wariantach kolorystycznych, mianowicie zainteresowani mogą sobie pozwolić na zakup urządzenia w kolorze:

  • srebrnym,
  • grafitowym,
  • złotym,
  • pacyficznym.

Pojemność może wynosić w tym przypadku od 128 GB do 512 GB. iPhone cechuje się kompaktowymi wymiarami oraz niewielką masą, która wynosi około 187 g. Nieco więcej waży iPhone 12 Pro Max - 226 g. Biorąc pod uwagę wyświetlacz znajduje się w nim ekran Super Retina XDR o przekątnej 6,1 cala. Zapewnia użytkownikom szeroką gamę kolorów oraz doskonałą rozdzielczość. Na uwagę zasługuje również powłoka oleofobowa, która jest odporna na odciski palców. iPhone 12 Pro, podobnie jak iPhone 12 Pro Max jest odporny na zachlapania oraz nadmiar pyłu. Znajduje się w nim profesjonalny system aparatów 12 Mp z obiektywem ultra szerokokątnym. iPhone tego typu pozwala na prowadzenie rozmów audio czy też odtwarzanie dźwięku przestrzennego. Na uwagę zasługuje także długa żywotność baterii i opcja MagSafe, a więc bezprzewodowe ładowanie mocą dochodzącą do 15 W.

iPhone 12 Pro - dlaczego opłaca się zainwestować w ten model?

Zakupienie iPhone'a 12 Pro ma bardzo duży sens, ponieważ urządzenie pozwala na profesjonalne nagrywanie wideo, zapewniając przy tym optymalną stabilizację obrazu. Oprócz tego należy docenić funkcję rozpoznawania twarzy, a więc dostęp do sprzętu będzie mieć wyłącznie jego właściciel. Tym samym zabezpieczy się swoje wrażliwe dane oraz wszystkie te informacje, które przechowuje się na telefonie. Z takich samych funkcji skorzysta się przy zakupie iPhone'a 12 Pro Max. Z pomocą iPhone'a w wersji 12 Pro można płacić w sklepach, aplikacjach czy też na różnorodnych witrynach internetowych. Sprzęt wykorzystuje działanie sieci 5 G, a do tego ma wbudowany GPS, Wi-Fi, kompas oraz iBeacon. 

iPhone 12 Pro - w jaki sposób się w niego wyposażyć?

Ważną informacją dla wszystkich zainteresowanych osób jest to, że modele iPhone 12 Pro oraz iPhone 12 Pro Max można zakupić przedpremierowo na Ceneo.pl. To bardzo wygodne rozwiązanie przede wszystkim dla nieco zabieganych osób, które zastanawiają się nad zmianą dotychczasowego urządzenia. Ceneo.pl to sprawdzona platforma, na której znajdzie się zaufane opinie pozostałych użytkowników, a więc nie będzie problemów z tym, aby dobrać dla siebie wysokiej jakości sprzęt, w korzystnej cenie. Ponadto na Ceneo.pl klienci porównają bez większego trudu różnorodne oferty, które zostaną im przedstawione w jednym miejscu. 

Korzystając z takiej propozycji oszczędza się dużo czasu, ponieważ po dogłębnych analizach klient zostanie przeniesiony na stronę sklepu, który najbardziej mu się spodoba. Zakupy zrealizuje się bez wychodzenia z domu, a więc np. w przerwie od pracy lub też nauki. Zyskuje się w ten sposób gwarancję spokoju i atrakcyjnej ceny. Inwestycje na Ceneo.pl są w stu procentach bezpieczne oraz zaspokajają oczekiwania kolejnych użytkowników. 

.
Dowiedz się więcej na temat: Smartfon | Telefon | Alex Minsky | sklep | urządzenie | retina
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy