iPhone 4 bez SIM-locka w Vobis

W sieci sklepów Vobis Digital oraz sklepie internetowym można zamawiać iPhone'a 4 bez SIM-locka. Cena za model 16GB? Bagatelka - 4299 zł.

Przedsprzedaż urządzenia wystartowała 25 sierpnia - osoby, które pospieszą się ze składaniem zamówień, najnowszą wersję iPhone'a dostaną do rąk w najbliższy piątek.

Najnowsza wersja smartfona firmy Apple została oficjalnie zaprezentowana pod koniec czerwca, a teraz urządzenie trafia na polski rynek - w Vobis można już składać zamówienia na iPhone bez blokady SIM-lock. A to znaczy, że jego nabywca nie musi się wiązać wielomiesięczną umową z operatorem - do urządzenia można bowiem włożyć dowolną kartę MicroSIM.

iPhone 4 wyposażony jest w wyświetlacz Retina Display, który zawiera czterokrotnie więcej pikseli niż wyświetlacze poprzednich modeli iPhone. Dodajmy, że rozdzielczość wyświetlacza to 960 x 640 pikseli. Ekran obsługuje oczywiście technologię Multitouch, dzięki której można na nim operować jednocześnie więcej niż jednym palcem (pozwala to np. na powiększanie zdjęć poprzez ich "rozciąganie").

Reklama

"Sercem" urządzenia procesor Apple A4. Urządzenie jest też wyposażone w dwa cyfrowe aparaty fotograficzne - o rozdzielczości 5 i 3 megapikseli (ten pierwszy umożliwia m.in. rejestrowanie filmów HD). Są one umieszczone z przodu i z tyłu obudowy.

iPhone 4 pojawi się najbliższych dniach (tygodniach?) prawdopodobnie we wszystkich polskich sieciach komórkowych.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: iphone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama