iPhone 5 Black Diamond - najdroższy smartfon na świecie

​Kiedy najlepsze na rynku gadżety już nas nie cieszą, a naszym jedynym problemem jest nadmiar gotówki w kieszeni, wystarczy skontaktować się z takimi osobami jak Stuart Hughes.


Osoba ta znana jest z produkcji wyjątkowych gadżetów dla miliarderów. Hughes pokrywa swoje dzieła złotem, diamentami i innymi dodatkami, dzięki którym wartość dowolnego urządzenia przerasta ekskluzywne samochody czy apartamenty w Hollywood. Ostatnio Hughes zaprojektował najdroższego obecnie smartfona na świecie.

Urządzeniem tym jest iPhone 5 Black Diamond, który został zaprojektowany na zlecenie anonimowego chińskiego biznesmena. Smartfon został wyceniony na 15 mln dol. i pokryty jest 26-karatowym złotem. Ponadto obudowę pokrywa 600 diamentów, z czego 53 tworzy logo Apple, natomiast czarny diament odpowiedzialny jest za przycisk Home.

Praca nad iPhone 5 Black Diamond zajęła twórcy 9 tygodni, co nie wydaje się zbyt długim czasem oczekiwania jak na tak dużą wartość urządzenia. Hughes znany jest wcześniej m.in. z produkcji iPada na zamówienie, którego pokrył kością dinozaura. Wygląda na to, że w przyszłości będzie możliwe stworzenie jeszcze droższych gadżetów.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: iPhone | iPhone 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy