iPlus pilot - telefon z GPS

Jesteś kierowcą? Często wyjeżdżasz w trasy? Uwielbiasz podróże? Twoje hobby to kolarstwo? A może wolne weekendy najchętniej spędzasz żeglując po mazurskich jeziorach? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, oznacza to, że jesteś potencjalnym użytkownikiem nawigacji satelitarnej GPS.

Przedstawiamy wygodny zestaw do nawigacji satelitarnej razem z telefonem komórkowym, przez który możesz rozmawiać godzinami podczas każdej podróży.

iPlus pilot

iPlus pilot to kompletne i nowoczesne zestawy do nawigacji satelitarnej i komunikacji multimedialnej. To oferta, która zainteresuje nie tylko kierowców, ale także wszystkich miłośników podróży, rowerzystów, żeglarzy, a nawet ? pilotów szybowców.

Reklama

iPlus pilot to program do nawigacji satelitarnej w telefonie komórkowym lub komputerze kieszonkowym.

Teraz, dodatkowo zestaw iPlus pilot z telefonem NOKIA E50 i doskonałym programem do nawigacji TomTom Navigator 6 dostępny jest w cenie już od 1,22 zł! To okazja, której nie możesz przegapić.

Funkcje

iPlus pilot z programem do nawigacji satelitarnej daje Ci możliwość prostego wyznaczenia najszybszej i najkrótszej trasy. Użytkownik iPlus pilota bez trudu znajdzie drogę do celu; zlokalizuje poszukiwaną przez Ciebie ulicę czy budynek lub ustali optymalna trasę w terenie. iPlus pilot stale pokazuje lokalizację użytkownika, na bieżąco aktualizuje informacje na mapie, a także automatycznie wprowadza modyfikacje trasy z powodu korków, robót drogowych, itp. Jedną z wygodnych funkcji aplikacji jest także nawigacja głosowa z możliwością wyboru głosu i języka komunikatu.

Największym ułatwieniem jest jednak fakt, że ten bogaty wachlarz usług mieści się ?

w telefonie komórkowym - małym urządzeniu, które zawsze masz przy sobie! iPlus pilot to zatem także możliwość prowadzenia długich rozmów w najlepszych taryfach - Godziny i Biznesklasa oraz mobilny dostęp do internetu w ramach usługi iPlus.

Zestawy

Jeśli zdecydujesz się na program do nawigacji satelitarnej w telefonie komórkowym, mamy dla Ciebie dwa najlepsze zestawy iPlus pilot do wyboru.

Zestaw iPlus pilot z programem AutoMapa i HP iPAQ hw6915

Głównym elementem zestawu jest komputer kieszonkowy HP iPAQ hw6915 z telefonem, wbudowanym modułem GPS, Bluetooth?, odtwarzaczem MP3 oraz systemem Windows Mobile. W skład zestawu wchodzi także karta miniSD o pojemności 1 GB, a także programu do nawigacji satelitarnej AutoMapa? XL. Dla kierowców przygotowaliśmy dodatkową niespodziankę - do zestawu dołączony jest także specjalny uchwyt umożliwiający przymocowanie pilota w samochodzie, a także ładowarka samochodowa. Drugi z dostępnych zestawów to zestaw iPlus pilot z programem TomTom i Nokią E50. Nokia E50 to doskonały, nowoczesny, multimedialny telefon z technologią transmisji danych EDGE, urządzeniem Bluetooth?, odtwarzaczem MP3 i video a także z systemem Symbian w polskiej wersji językowej. W skład zestawu wchodzi także karta microSD

o pojemności 512 MB. W pakiecie dołączony jest doskonały zewnętrzny moduł GPS Nokia. W tym zestawie dostępny jest program do nawigacji satelitarnej TomTom Navigator 6 z mapami nie tylko Polski, ale także Czech, Słowacji i Węgier. Dodatkowo do zestawu dołączony jest specjalny uchwyt samochodowy oraz ładowarka Nokia.

Wybierz odpowiedni dla Ciebie telefon wraz z programem do nawigacji i poczuj radość podróżowania dokądkolwiek zmierzasz!

iPlus
Dowiedz się więcej na temat: Nokia | trasy | telefon | GPS | pilot
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy