Kolejny wyciek na temat iPhone'a 6. Tym razem w Wietnamie

Atrapy iPhone'a 6 obiegają świat. Tym razem jedna sztuka powędrowała na południe od Chin. Za najnowszym wyciekiem stoi sklep Apple8, który zajmuje się dystrybucją sprzętu giganta z Cupertino na terenie Wietnamu.

Dotychczas wiele atrap nadchodzącego iPhone'a było wykonanych z tworzywa sztucznego, tymczasem w ręce Wietnamczyków wpadł egzemplarz aluminiowy. Ktoś jednak za bardzo chciał odzwierciedlić faktyczny wygląd urządzenia i na obudowie niedbale namalował czarne linie. W finalnej wersji produktu mają być one plastikowe i będą oddzielały poszczególne elementy anteny. W każdym razie wygląd i wymiary modelu pokrywają się ze wcześniejszymi wyciekami. Jest ich tak dużo, a w dodatku pochodzą z niepowiązanych ze sobą źródeł, więc możemy mieć już praktycznie 99 proc. pewności, że tak będzie wyglądał 4,7-calowy iPhone 6/iPhone Air. 

Reklama

W sieci nie brakuje głosów osób twierdzących, że na przecieki, które się ostatecznie potwierdzą, jest jeszcze za wcześnie. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku już w połowie kwietnia pojawiło się zdjęcie iPhone'a 5c. Również dwa lata temu zdjęcia i filmy prezentujące wygląd iPhone'a 5 zaczęły trafiać do sieci dosyć wcześnie. Można więc uznać, że na sensowne przecieki jest już najwyższa pora.
 
Jeśli wierzyć serwisowi Zing.vn, najnowszy smartfon Apple'a oficjalnie ujrzy światło dzienne we wrześniu. Wcześniej, 2 czerwca, odbędzie się konferencja WWDC 2014, na której powinna zostać pokazana platforma iOS 8. Prawdopodobnie wniesie ona możliwość korzystania z kilku aplikacji jednocześnie na podzielonym ekranie.

Miron Nurski

komórkomania.pl

Komórkomania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy