Lenovo pracuje nad własnym tabletofonem?

Tabletofony ciągle na fali. Według najświeższych plotek, chińskie Lenovo pracuje nad przygotowaniem własnego, 5-calowego smartfona z modnym ostatnimi czasy ekranem Full HD.

Screeny sugerujące taką ewentualność pojawiły się w serwisie Weibo, skąd jednak dość szybko i niestety na trwałe - zniknęły.

Rzekomy smartfon Lenovo prawie na pewno będzie dysponować (a przynajmniej tak twierdzi powołująca się na anonimowe źródło redakcja amerykańskiego portalu engadget) 5-calowym wyświetlaczem Full HD (440 pikseli na cal) i będzie obsługiwać dwa niezależne sloty na karty SIM (na screenach widać połączenie z sieciami China Telecom CDMA2000 oraz China Mobile 2G). OS-em tabletofonu na sto procent będzie któraś z najnowszych wersji Androida Google z nakładką modyfikującą oryginalny wygląd jego interfejsu. No i to by było właściwie na tyle. Póki co - nie wiemy nic więcej.

Reklama

Urządzenie znajduje się już ponoć w fazie DVT (Design Verification Test), a więc testów ergonomii jego zewnętrznego opakowania. A skoro tak - wkrótce powinniśmy doczekać się jego oficjalnej prezentacji.

Źródło informacji

Gizmodo
Dowiedz się więcej na temat: Lenovo | Smartfon | tablet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy