LG G Flex na kolejnych filmach. Samoregenerująca się obudowa w akcji

W internecie pojawiają się materiały wideo prezentujące pierwszego smartfona LG z zakrzywionym ekranem – model G Flex. Na jednym z nich możemy zobaczyć, jak działa samoregenerująca się obudowa.

Poniższy film przygotowali redaktorzy serwisu Journal du Geek. Niestety jest on po francusku, więc warto skorzystać z wbudowanego w odtwarzacz YouTube’a tłumacza.

Ciekawiej prezentuje się klip promocyjny przygotowany przez samego producenta. Jedną z najbardziej intrygujących cech modelu LG G Flex jest bowiem samonaprawiająca się obudowa, a na wspomnianym wideo uwieczniono proces jej regeneracji.

Jak widać, obudowa urządzenia została mocno zadrapana, jednak po 2-3 minutach nie pozostała na niej nawet najmniejsza ryska. Oczywiście nie ma co liczyć na to, że zregenerowałaby się ona sama po upadku z trzeciego piętra, jednak rozwiązanie to zdaje się świetnym lekarstwem na zarysowania i otarcia powstałe w wyniku codziennego użytkowania. Jest to szczególnie istotne w przypadku słuchawki o zakrzywionej konstrukcji, która będzie się przecież bez przerwy kołysać na płaskich powierzchniach. Mam nadzieję, że LG wykorzysta tę technologię także w innych produktach.

Reklama

Miron Nurski

komórkomania.pl


Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Android

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy