Moto G2 - kolejne informacje

Na HellomotoHK pojawiła się kolejna porcja zdjęć Moto G2, a także kilka nowych informacji o tym urządzeniu. Można stwierdzić, że Motorola przygotowała solidnego następcę dla popularnego budżetowca.

Moto G2 będzie jednym z bohaterów wrześniowej konferencji Motoroli, na której oficjalnie zaprezentowane zostaną również Moto X+1 i zegarek Moto 360. Premiera urządzeń zaplanowana jest na 4 września, więc nie powinno dziwić, że pojawia się coraz więcej informacji o nowym budżetowcu przejętej przez Lenovo firmy.
 
Na HellomotoHK pojawiło się właśnie podsumowanie najważniejszych zmian w porównaniu do poprzednika. Wskazują one, że Motorola zastosuje większy, 5-calowy wyświetlacz, który będzie pracować w rozdzielczości 720p. Nowa konstrukcja ma odznaczać się znacznie mniejszymi ramkami po bokach ekranu, a na przednim panelu znajdą się głośniki stereo. Część z was może narzekać na powiększone rozmiary urządzenia, ale mnie cieszy, że firma wprowadza kolejną znaną z flagowców funkcję do tańszych telefonów.
 
G2 ma mieć nowy aparat z matrycą 8 Mpix i w standardzie będzie obsługiwać karty microSD. Można więc będzie bez problemu rozszerzyć wbudowaną pamięć o pojemności 8 GB lub 16 GB. Sercem urządzenia będzie czterordzeniowy Snapdragon 400, wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Całość ma być oczywiście rozsądnie wyceniona, a do tego Motorola nie zapomniała o kolorowych wymiennych pokrywach baterii (Motorola Shells).

Reklama

Jak wspomniałem na wstępie, smartfon zapowiada się na naprawdę sensowną aktualizację względem pierwszego Moto G. Mam więc nadzieję, że długo nie będziemy musieli czekać na pojawienia się Moto G2 na naszym rynku, a cena w Polsce nie będzie zbyt wysoka.

Mateusz Żolyniak

komórkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Motorola
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy