Moto G5S i Moto G5S Plus w Polsce. Jakie ceny?

Do Polski dotarły dwa nowe smartfony marki Moto G5 - Moto G5S i Moto G5S Plus.

Moto G5S

Moto G5S jest reklamowany jako wszechstronny i szybki smartfon. Z zewnątrz przyciąga uwagę wysokiej klasy metalową obudową typu unibody, dzięki której jest nie tylko stylowy, ale też bardziej wytrzymały niż dotychczas.

Moto G5S działa jeszcze dłużej na jednym ładowaniu - bateria o pojemności 3000 mAh wystarcza na cały dzień aktywnego użytkowania. Ładowarka TurboPower pozwala cieszyć się urządzeniem bez konieczności zwalniania tempa - po 15 minutach ładowania telefon może działać przez kolejne pięć godzin.

Edycja specjalna smartfona Moto G5S została wyposażona w aparat o wysokiej rozdzielczości 16 MP z autofokusem z detekcją fazy (PDAF). Dzięki funkcji szybkiego ustawiania ostrości można wykorzystać każdą okazję do zrobienia zdjęcia. Przedni aparat o rozdzielczości 5 MP z szerokokątnym obiektywem i lampą błyskową LED ułatwia robienie grupowych selfie.

Reklama

Moto G5S ma wyświetlacz 5.2" o rozdzielczości Full HD 1080p. Ośmiordzeniowy procesor 1.4 GHz i łączność 4G zapewniają płynne działanie aplikacji i odtwarzanie filmów oraz szybkie ładowanie stron internetowych.

Moto G5S Plus

Smartfon ten oferuje jeszcze więcej funkcji zarezerwowanych do tej pory dla smartfonów premium. Dzięki podwójnemu aparatowi głównemu o rozdzielczości 13 MP oraz oprogramowaniu można uzyskać jeszcze lepsze efekty.

Tryb selektywnego ustawienia ostrości umożliwia robienie profesjonalnych portretów na rozmytym tle. Można też ustawiać balans czerni i bieli, zamienić tło i osiągnąć zupełnie nowy efekt. Aparat Moto G5S Plus o rozdzielczości 8 MP z szerokokątnym obiektywem został wyposażony także w lampę błyskową LED i nowy tryb panoramiczny, dzięki któremu można uwiecznić jeszcze więcej cennych chwil.

Moto G5S Plus wygląda tak, jak można oczekiwać od urządzeń najwyższej klasy. Wyróżnia się obudową typu unibody wykonaną z metalu, oraz wyświetlaczem Full HD o przekątnej 5.5". Moto G5S Plus ma na pokładzie błyskawicznie działający, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 2.0 GHz.

Bateria o pojemności 3000 mAh wystarcza na cały dzień działania, a ładowarka TurboPowerTM dostarcza energii na nawet 6 godzin po 15 minutach ładowania.


Nowa Moto G5S będzie dostępna od września w cenie 1199 zł, a Moto G5s Plus również będzie dostępny od września, w cenie 1299 zł.


INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Motorola
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy