Motorola Droid Turbo - wyciek potwierdza wyśrubowaną specyfikację

Nowa Moto X to naprawdę niezłe urządzenie, ale Motorola zamierza nam wkrótce udowodnić, że nie był to szczyt jej możliwości. W sieci pojawiła się właśnie instrukcja obsługi niezapowiedzianego jeszcze modelu Droid Turbo. Jego nazwa jest nieprzypadkowa, bo specyfikacja telefonu faktycznie ma być wyśrubowana niemalże do granic możliwości.

Instrukcja wskazuje m.in. na obecność 21-megapikselowego aparatu z podwójną diodą doświetlającą, który będzie w stanie rejestrować wideo o rozdzielczości 2160p. Pierwsze skrzypce ma tutaj grać 5,2-calowy ekran Quad HD (2560 x 1440) o zagęszczeniu 565 pikseli na cal. Podręcznik użytkownika ujawnia, że telefon będzie wspierał znaną z Moto X funkcję Moto Display (aktywne powiadomienia na zablokowanym ekranie), dlatego można bezpiecznie założyć, że wyświetlacz zostanie wykonany w technologii AMOLED.
 
Droid Turbo został już poddany testom benchmarkowym, dzięki czemu wiadomo, że jego specyfikacja obejmować będzie także Snapdragona 805 (4 x 2,65 GHz), 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej.
 
W przypadku wspomnianego wcześniej modelu Moto X producent postawił oprogramowanie ponad parametry techniczne, lecz widać, że Motorola nie zamierza zaniedbywać konsumentów oczekujących od smartfona topowej specyfikacji. Na razie nie wiadomo niestety, kiedy Droid Turbo doczeka się oficjalnej prezentacji.

Reklama

Miron Nurski

komórkomania.pl


Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Motorola
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy