Nadchodzi udoskonalona wersja modelu HTC One?

W internecie pojawiły się pierwsze informacje na temat modelu M8, czyli przyszłorocznego flagowca firmy HTC. Z kolei tegoroczny HTC One prawdopodobnie już wkrótce doczeka się lekkiego odświeżenia.

M8 będzie ono następcą modelu One, a na rynku zadebiutuje prawdopodobnie na początku przyszłego roku. Informacje te nie powinny być jednak dla nikogo zaskoczeniem, bo pojawienie się takiego sprzętu to raczej naturalna kolej rzeczy.

Pocket-lint utrzymuje również, że jeszcze w tym roku do sprzedaży trafi udoskonalona wersja modelu HTC One. Zmiany mają się sprowadzać głównie do zastosowania wydajniejszego procesora; Snapdragon 600 prawdopodobnie zostanie zastąpiony Snapdragonem 800.

Czy te przecieki są wiarygodne? I tak, i nie. Z jednej strony nie byłoby to pierwsze tego typu zagranie ze strony HTC, gdyż w ubiegłym roku One X doczekał się poprawionej wersji One X+. Z drugiej zaś - o czym już kiedyś wspominałem - nie spodobało się to konsumentom, którzy wcześniej zdążyli kupić wariant podstawowy, więc kilka miesięcy temu Tajwańczycy zapewniali, że taka sytuacja się już nie powtórzy.

Reklama

Poza tym HTC w tym roku nie odsłoniło przecież jeszcze wszystkich kart. Na horyzoncie widać już bowiem model One Mini, który ma szanse na powodzenie, a oprócz niego zadebiutować powinien 5,9-calowy One Max.

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: HTC One | HTC | Smartfony | Android
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy