Nowe oprogramowanie poprawi jakość zdjęć wykonywanych przez HTC One

Pierwsi recenzenci HTC One narzekają na aparat fotograficzny, który producent określił mianem rewolucji. Sytuację ma poprawić nowe oprogramowanie.

Azjatycki serwis Hardware Zone donosi, że zmiany w firmware poprawią jakość zdjęć wykonywanych przez HTC One. Warto przypomnieć, że dla tajwańskiego koncernu obrona jakości aparatu jest niezwykle istotna, bo firma zdecydowała się na zastosowanie matrycy o rozdzielczości zaledwie 4 Mpix.

HTC zapewnia oczywiście, że nie są to zwykłe megapiksele, a powiększone UltraPiksele, które pozwalają na wykonywanie lepszych zdjęć przy słabym oświetleniu. Osoby znające się na fotografii z pewnością przyznają, że rozdzielczość nie jest kluczowym parametrem, jednak wyjaśnienie tego typowemu klientowi może być trudne.

Reklama

Wygląda na to, że nowe oprogramowanie faktycznie lepiej radzi sobie z wykonywaniem atrakcyjnych fotografii. Zmiany na tak późnym etapie oznaczają, że HTC miało olbrzymie problemy nie tylko ze skompletowaniem podzespołów dla swojego nowego smartfona, ale również z dopracowaniem oprogramowania. W związku z tym, że od modelu One w dużej mierze zależy przyszłość koncernu, możemy się spodziewać szybkich i częstych aktualizacji oprogramowania.

Adrian Nowak

komorkomania.pl


Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: HTC One | smartfony | aparat fotograficzny | Android

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama