Nowy smartfon HTC z ekranem Full HD

HTC przygotowuje smartfona z 5-calowym wyświetlaczem i ogromną rozdzielczością 1080p (1920x1080), który ma wejść do sprzedaży jesienią bieżącego roku.

Ekran nie będzie jedynym mocnym punktem tego urządzenia i jeżeli doniesienia okażą się prawdą, to nowy HTC z łatwością zdeklasuje całą konkurencję. Śladowe informacje na temat tego modelu pojawiły się w bazie danych programu GLBenchmark, w ostatnich dniach miało potwierdzić je zaufane źródło związane z HTC. Sercem urządzenia będzie najprawdopodobniej dwurdzeniowy Qualcomm Snapdragon S4 MSM8960 z wydajnym układem graficznym Adreno 320, choć możliwą opcją jest również czterordzeniowy APQ8064.

Jeżeli HTC uda się wprowadzić smartfon z ekranem 1080p wcześniej od konkurencji, to z pewnością zabłyśnie na tle konkurencji. W końcu ostatnio nie radzi sobie najlepiej i został zdominowany przez koreańskiego Samsunga. Takie urządzenie powinno być dobrą konkurencją dla nadchodzącego Galaxy Note II i mamy nadzieję, że jego premiera nie opóźni się zanadto.

Piotr Andrzejewski

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: smartfony | HTC | full hd | Android

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy