Oddaj starego smartfona, dostaniesz zniżkę na HTC One

​Mało kto potrzebuje kilku smartfonów jednocześnie. Nie jest to najlepsza informacja dla producentów, którzy każdego roku wprowadzają wiele nowych urządzeń. Starego telefonu nie trzeba jednak wyrzucać.

Firma HTC poinformowała na swojej stronie, że wydłuża do 4 kwietnia termin, w którym można się ubiegać o zwrot części kosztów zakupu HTC One. Jednym z głównych warunków jest oddanie swojego starego smartfona. Dostaje się za niego kartę prepaid Visa z co najmniej 100 dol. na rachunku (zależnie od wartości oddanego urządzenia). To ciekawa propozycja dla osób, które mają starszy telefon, ale mogą z niej skorzystać wyłącznie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

Inicjatywa HTC przypomina po prostu wirtualny skup starych urządzeń, ale telefon można również sprzedać na własną rękę. Od jakiegoś czasu umożliwia to m.in. Allegro.

Wysiłki HTC związane ze sprzedażą urządzeń są znacznie bardziej widoczne niż w przypadku poprzednich smartfonów firmy. Choć premiera Galaxy S 4 była znacznie szerzej komentowana od prezentacji Tajwańczyków, HTC One bez wątpienia pozostaje jednym z najciekawszych smartfonów na rynku.

Reklama

Adrian Nowak

komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Android | HTC One | Android 4.2 | Smartfon | promocja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy