OnePlus - model 9T nie pojawi się w tym roku

OnePlus aktualnie przechodzi spore zmiany, gdyż firma stanie się submarką Oppo. Z tego względu nie należy się spodziewać smartfona OnePlusa 9T, który planowo miał się pojawić jeszcze w tym roku. To pierwsza zmiana, która dotknie fanów.

Połączenie OnePlusa z Oppo stało się faktem. W związku z tym oficjalnie potwierdzono, że OnePlus 9T nie zostanie zaprezentowany w tym roku. Firma zwyczajowo wypuszczała model T około pół roku po swoim flagowcu. To pierwsza taka sytuacja od 2016 roku.

Według informacji pozyskanych przez portal The Verge, od teraz połączone zespoły OnePlus i Oppo będą wspólnie pracowały na rozbudową dwóch systemów. Oznacza to, że żadna marka nie zrezygnuje ze stworzonego przez siebie oprogramowania. Co więcej, systemy OxygenOS i ColorOS mają zachować oddzielne i unikatowe funkcje oraz design. Po prostu zespoły będą wspólnie pracować, by dzielić się pomysłami i doświadczeniem.

Reklama

"Wraz z integracją, OnePlus wszedł w fazę OnePlus 2.0. Wierzę, że jesteśmy teraz bardziej dojrzałą i niezawodną marką technologiczną, która nadal dostarcza najwyższej jakości produkty użytkownikom na całym świecie, w tym samym duchu Never Settle, co wcześniej. Odkąd w czerwcu ubiegłego roku objąłem stanowisko dyrektora ds. produktu w OPPO, od prawie roku nadzoruję strategie produktowe dla oprogramowania i sprzętu firmy OnePlus i OPPO. Cieszę się, że filozofia produktu, którą wszyscy znacie - szybko, płynnie i bez obciążeń - może być stosowana również we wszystkich liniach produktów OPPO i OnePlus, a także w systemach OxygenOS, jak i ColorOS". - całe zdarzenie skomentował CEO OnePlusa, Pete Lau.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy