Pixel 6 Pro po raz pierwszy na nagraniu wideo

W związku z Pixelem 6 Pro nie pozostało wiele tajemnic. Google większość informacji udostępniło jeszcze przed premierą urządzenia, która odbędzie się tej jesieni. Teraz po raz pierwszy można zobaczyć nowego smartfona Google na nagraniu wideo.

Wszyscy fani smartfonów z Androidem powinni zwrócić swoją uwagę na nadchodzący telefon Google. Pixel 6 Pro jest interesujący pod wieloma względami. Przede wszystkim smartfon zaskakuje designem, który odbiega od preferowanego przez większość producentów. Google w tym przypadku postawił na aluminiowy, kolorowy tył z matowym wykończeniem. Smartfon będzie dostępny w trzech różnych wariantach kolorystycznych. Tylny aparat biegnie przez całą szerokość plecków urządzenia i niestety znacznie zwiększa jego objętość. Istnieje ryzyko, że bez dedykowanego etui, aparat może być narażony na stłuczenia i zarysowania.

Reklama

Smartfon Google Pixel 6 Pro możemy po raz pierwszy zobaczyć na nagraniu. Wideo udostępnione przez M. Brandona Lee na Twitterze pokazuje telefon w całej okazałości. Trzeba przyznać, że elegancji mu nie brakuje. W komentarzach pojawiły się wyjaśnienia, że jest to jednostka PVT, która jest w 99 proc. zgodna z wersją konsumencką.

Na wstępnych testach benchmarkowych urządzenie nie zachwyciło. Zastosowanie procesora Google Tensor wzmocniło smartfona względem poprzednich serii, lecz w porównaniu z konkurencją nadal pozostaje nieco w tyle. W Google Pixel 6 Pro możemy się spodziewać trzech kamer. Główną matrycą będzie obiektyw 50 MP, wspierany przez 12 MP kamerę ultra szerokokątną i teleobiektyw 48 MP z czterokrotnym przybliżeniem. W smartfonie zostanie zastosowana bateria o pojemności 5000 mAh, którą będzie można naładować z maksymalną mocą 23 W.  

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Smartfon | Google | Google Pixel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy