Poznaliśmy prawdopodobną cenę Galaxy S4 mini

Samsung wciąż nie podał jeszcze jednej z najważniejszych informacji na temat nowego Galaxy S4 mini, a mianowicie jego ceny, która stanowi przecież dla wielu użytkowników główny czynnik decydujący o zakupie. Prawdopodobną cenę smartfona poznaliśmy jednak za sprawą dwóch niezależnych źródeł.


Informację na temat ceny podał jeden z ukraińskich serwisów technologicznych - Mobile Arsenal, podpierając się rzekomo oficjalnym oświadczeniem pochodzącym z tamtejszego oddziału Samsunga. Galaxy S4 mini zostało wycenione na 5000 hrywien, co w przeliczeniu na polską walutę daje sumę około 1900 złotych. 

Wieści te zostały również potwierdzone przez jeden z angielskich sklepów - Handtec. Według oferty opublikowanej na stronie internetowej, za Galaxy S4 mini będziemy musieli zapłacić 389 funtów, co w przeliczeniu również daje nam kwotę oscylującą wokół 1900 złotych.

Oczywiście powyższe informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone przez Samsunga, który nie podał jeszcze sugerowanej ceny urządzenia. Zbieżność sum może jednak świadczyć o tym, iż smartfon faktycznie będzie tyle kosztował. Miejmy jednak nadzieję, że kwota ta spadnie, gdyż aktualnie jest lekko wygórowana.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samsung | Samsung Galaxy S
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy