Premiera iPhone’a 12 już w październiku?

Od pewnego czasu chodzą plotki, że wydarzenie Apple na którym zostanie zaprezentowany nowy model iPhone’a, odbędzie się w październiku. Teraz wszystko wskazuje, że informacje mogą okazać się prawdziwe.

Jak donosi serwis MacRumors, dotarł on do filmu z wewnętrznej prezentacji głównego brytyjskiego dostawcy telekomunikacyjnego British Telecom. Na wideo pojawia się dyrektor generalny firmy, który jasno informuje, że "już tylko kilka dni dzieli nas od kolejnej dużej premiery firmy Apple". W wypowiedzi pada także zdanie dotyczące faktu, jak dużym przełomem dla sieci 5G będzie to urządzenie.

Przecieki informują także, że we wspomnianej prezentacji pojawia się sam szef usług Apple, Eddy Cue. Jego obecność ma nadawać jeszcze większej wiarygodności plotkom.

Reklama

Przypominamy, że wcześniejsze informacje, które pojawiały się w sieci od miesięcy wskazywały na to, że iPhone 12 może być na start tańszy od iPhone’a 11. Okazuje się jednak, że to nie do końca prawda. Urządzenie amerykańskiej firmy będzie posiadało droższe komponenty, w tym między innymi modem do połączenia z sieciami bezprzewodowymi 5G, przez co jego cena finalnie także wzrośnie. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: iPhone | Smartfon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy