RIM modyfikuje BlackBerry App World

Firma Research In Motion szykuje się do poważnych zmian, także w perspektywie dostarczanych konsumentom treści. Kanadyjski producent swój sklep z aplikacjami BlackBerry App World zamieni na BlackBerry World, w którym będzie można zakupić również muzykę i materiały wideo.

W najbliższym czasie Research In Motion, kanadyjska firma odpowiedzialna za terminale BlackBerry, zaprezentuje swoje nowości związane z systemem BlackBerry OS 10. Wiele osób mówi, że jest to ostatnia nadzieja na sukces tej firmy, bowiem jej obecna sytuacja nie należy do dobrych. Wygląda na to, że RIM nie chce poprzestać na zmianach dokonanych w smartfonach i instalowanym na nich systemie operacyjnym. Wkrótce nowości czekają również sklep BlackBerry App World.

BlackBerry App World to sklep z aplikacjami mobilnymi, podobny na przykład do tego, który znamy z systemu iOS - Apple App Store. Kanadyjska firma chce jednak dogonić konkurencję i oferować w ramach swojego sklepu więcej rodzajów treści. W związku z tym zmianie ulegnie nazwa usługi. Już wkrótce użytkownicy "Jeżynek" korzystać będą z BlackBerry World, gdzie kupią nie tylko mobilne aplikacje, ale również muzykę i materiały wideo.

Więcej szczegółów na temat rebrandingu oraz oferty nowego sklepu zostanie ujawnione pod koniec miesiąca, w trakcie premiery nowego systemu i smartfonów Research In Motion.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: BlackBerry | sklep | RIM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy