Samsung blokuje S Voice. Dlaczego?

Kilka dni temu do internetu przedostała się aplikacja S Voice, czyli odpowiedź Samsunga na Siri. Koreańska firma zablokowała jednak program, tłumacząc, że jest to dopiero testowa wersja.

Samsung tłumaczy, że obecna wersja nie jest finalna, a zablokowała ją dlatego, żeby użytkownicy nie wyrobili sobie złego zdania o niegotowym przecież produkcie. Takie jest oficjalne stanowisko Koreańczyków. Wszyscy, którzy zdążyli przetestować aplikację, mogli się przekonać, że nie jest to w pełni funkcjonalna wersja. Po blokadzie Samsunga ukazuje się komunikat: Network error. Please try again.

Miejmy nadzieję, że firma szybko dopracuje S Voice i pokaże, że nie tylko Apple potrafi robić takie programy. Jestem przekonany, że wersję finalną obsłuży wiele urządzeń. Nawet jeśli nie będzie to oficjalne wsparcie, to w krótkim czasie znajdą się entuzjaści, którzy zrobią to nieoficjalnie.

Na razie jedno jest pewne. Gdy prace nad S Voice dobiegną końca, to użytkownicy Samsunga Galaxy S III będą mogli skorzystać z niego jako pierwsi. A co z resztą? O tym przekonamy się w najbliższym czasie.

Niewiadomą pozostaje dodanie kolejnych języków. Południowokoreański producent nie wypowiada się na ten temat. Przedstawiciele Samsung Polska twierdzą, że obsługa polskiego jest w planie, chociaż nie wiadomo, kiedy się pojawi. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Reklama

Tomasz Nowak

http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samsung | Smartfon | Samsung Galaxy S | aplikacja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy