Samsung Galaxy S21 zadebiutuje w styczniu 2021?

Nowe rendery, które przedostały się do sieci mają pokazywać następną generację flagowców Samsunga. Okazuje się, że mogą one mieć jeszcze bardziej wystający aparat i powinien zadebiutować w styczniu 2021 roku.

Użytkownicy po premierze telefonów z serii Galaxy S20 krytykowali Samsunga za wystający aparat fotograficzny na tylnej obudowie. Okazuje się, że może on wystawać jeszcze bardziej. Do sieci przedostały się rendery modelu Galaxy S21, który rzekomo miałby pojawić się już w styczniu 2021 roku, zamiast w marcu. Nawet standardowa wersja urządzenia posiadałaby znaczny blok z aparatami znajdujący się na tylnej obudowie. Lampa błyskowa w tym przypadku zostałaby przesunięta przez producenta na bok, aby zachować "czysty" wygląd.

Co lepsze, wariant z dopiskiem Ultra w przypadku Galaxy S21 będzie posiadał jeszcze większy aparat fotograficzny na tylnej obudowie. Ma ona być większa niż w przypadku modelu Galaxy S20 Ultra.

Reklama

Samsung w 2021 roku miałby przyspieszyć premierę swoich flagowych urządzeń. Zazwyczaj firma prezentowała nowości w okolicach marca, jednak w tym przypadku urządzenia zostaną pokazane już na początku roku.  


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy