Samsung Galaxy S22 i S22+ otrzymają 3-krotny zoom optyczny

Jak wynika z najnowszych plotek - Samsungi Galaxy S22 oraz S22+, które zostaną najpewniej zaprezentowane przez wspomnianego producenta na początku przyszłego roku, mogą otrzymać 10-megapikselowy teleobiektyw obsługujący 3-krotny zoom optyczny.

Najnowsze plotki, które trafiły do sieci pochodzą z holenderskiego portalu GalaxyClub. Według nich zarówno wyczekiwany Samsung Galaxy S22, jak i jego mocniejsza wersja S22+ mogą posiadać na wyposażeniu główny aparat 50 MP. Miałby on być dodatkowo wyposażony w 10-megapikselowy teleobiektyw obsługujący 3-krotny zoom optyczny. Obecnie Galaxy S21 posiada już bardzo zaawansowaną konfigurację aparatu, ale S22 ma wynieść ją na jeszcze wyższy poziom.

Oprócz tego pojawiły się także przecieki sugerujące, że Galaxy S22+ będzie wyposażony w akumulator o pojemności 4500 mAh i będzie zasilany chipsetem Exynos 2200 zintegrowanym z procesorem graficznym AMD mRNDA.

Reklama

Inne plotki informują, iż Galaxy S22 będzie korzystał z aparatu pod wyświetlaczem na przedniej obudowie, jednak Samsung może się nie zdecydować na tego typu rozwiązanie. Raport sugeruje także, że jakość obrazów generowanych przez wspomnianą technologię nie jest zadowalająca dla producenta. Sama wydajność kamerki pod ekranem również nie jest zbyt dobra i zapewne nie sprosta wymaganiom milionów klientów na całym świecie.

Ile z tego okaże się prawdą? Przekonamy się już niebawem.

Oglądaj najnowsze promocje i planuj zakupy z ding.pl 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Smartfon | Samsung | galaxy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy