Samsung GT-B5330 - Android i QWERTY w jednym

Rynek urządzeń z Androidem zdominowany smukłe smartfony z wielkimi ekranami. Użytkownicy preferujący fizyczne klawiatury byli ograniczeni do wyłącznie kilku modeli. Ostatnimi czasy dowiadujemy się o kolejnych urządzeniach, które mają zmienić ten stan rzeczy. Jednym z nich jest Samsung GT-B5330.

Smartfon wyróżnia się fizyczną klawiaturą QWERTY umieszczoną pod ekranem, która powinna przypaść do gustu przesiadającym się na Androida z Blackberry. Na pokładzie znajduje się Android w wersji 4.0.4 Ice Cream Sandwich, a smartfon napędza jednordzeniowy procesor o taktowaniu 850 mHz.

Ekran GT-B5330 zdaje się być co najwyżej przeciętny - posiada rozdzielczość QVGA (320 na 240 pikseli), która już od lat nie jest standardem w świecie mobilnych technologii. Pozytywnie zaskakuje stylistyka nowego Samsunga - jego przód wygląda całkiem nieźle, a tył ewidentnie nawiązuje do designu Galaxy S3.

Reklama

Premiera tego urządzenia powinna nastąpić już wkrótce, prawdopodobnie zobaczymy go w sklepach jeszcze przed końcem wakacji.

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: Android | Samsung | klawiatura | Smartfony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama