Samsung obiecuje lepsze wykonanie swoich smartfonów

Smartfony Samsunga będą lepiej wykonane, lepiej wyposażone i smuklejsze. Co szczególnie istotne – nie dotyczy to wyłączenie modeli z najwyższej półki. Informacja jest oficjalna i pochodzi od współdyrektora zarządzającego firmy (Co-CEO) Shin Jong Kyun.

W nadchodzących smartfonach Samsunga ze średniej i wysokiej półki znajdziemy metal i szkło, smukłe obudowy oraz wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości. Południowokoreański gigant uważa, że dzięki nim będzie w stanie wrócić do łask bardziej świadomych konsumentów, którzy sięgają po ładniejsze i lepiej wykonane urządzenia konkurencji. Jest to szczególnie widoczne w segmencie urządzeń flagowych, gdzie Samsung został dosłownie zmiażdżony przez Apple. Ten ostatni jest na dobrej drodze, aby pod koniec roku zostać liderem światowej sprzedaży.

Reklama

Nie są to jedynie szumne zapowiedzi. Już w ubiegłym roku Samsung wprowadził do sprzedaży atrakcyjną wizualnie i dobrze wykonaną serię A. Z kolei na początku marca poznaliśmy nowe szklano-metalowe smartfony Galaxy S6 i S6 Edge. Urządzenia, na które fani czekali od 2-3 lat.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy S
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy