Samsung odświeży wygląd swoich smartfonów

Samsung planuje zmianę stylistyki swoich smartfonów. I słusznie, bo kolejne urządzenia różnią się od siebie przede wszystkim wielkością.

W zasadzie wszystkie urządzenia Samsunga wypuszczone na rynek w ciągu ostatnich miesięcy są utrzymane w jednej stylistyce. Począwszy od budżetowych Galaxy Fame i Galaxy Young, a na flagowym Galaxy S4 i Galaxy Note 8.0 kończąc, mamy do czynienia z identycznym designem. Trend na stosowanie plastikowej, zaokrąglonej obudowy rozpoczął się wraz z premierą Galaxy S3 i jeżeli wtedy wydawał się ciekawy, to obecnie nie budzi on większego zainteresowania.

Wygląda na to, że Samsung wziął sobie do serca słowa krytyki i planuje zmienić wygląd swoich urządzeń. Przełomowy ma być nadchodzący Galaxy Note III, który nie tylko będzie cechował się świeżym designem, lecz również poprawiona zostanie jakość wykorzystanych materiałów. Brzmi to zachęcająco i jesteśmy bardzo ciekawi, co koreański producent zaprezentuje w nadchodzących miesiącach.

Reklama

Warto dodać, że według pewnych źródeł Samsung przygotował metalowy prototyp flagowego Galaxy S4, który cieszył się dużą aprobatą, jednak nie trafił do masowej produkcji, by uniknąć opóźnień.

Piotr Andrzejewski

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy S | Smartfon | Android
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy