Snail Mobile W3D - smartfon dla graczy

Zapewne część z was jeszcze pamięta Xperię Play, czyli próbę stworzenia hybrydy smartfona i konsoli. Jak wiadomo, ten przelotny romans skończył się bardzo szybko, a urządzenie nie odniosło sukcesu. Na rynku pojawiają się jednak odpowiedniki tego produktu - jednym z nich jest Snail Mobile W3.

Snail Mobile W3D to przykład podobnego połączenia. Chiński producent chciał nam zaoferować zbilansowaną hybrydę, która charakteryzuje się mobilnością smartfona i możliwościami przenośnej konsoli. Niestety nie do końca mu to wyszło. Pierwszym skojarzeniem, które przychodzi nam do głowy jest podobieństwo do PlayStation Vity. Wymiary obu urządzeń są bardzo zbliżone, a ekrany mają prawie taką samą wielkość. Snail Mobile W3D posiada jedną wyróżniającą go cechę, mianowicie kamery śledzące nasz wzrok umieszczone na froncie urządzenia. Dzięki temu możemy obserwować efekty 3D bez niewygodnych okularów. Układ przycisków jest taki jak w padzie do Xboxa, co jest także jednym z plusów urządzenia.

Reklama

Niestety, wymiary smartfona są z oczywistych względów większe niż u konkurencji. Uniemożliwia to wygodne korzystanie z urządzenia i w dużym stopniu pogarsza jego mobilność. Specyfikacja to standard, bo mamy tutaj 5,5-calowy ekran FHD, procesor od MediaTeka oraz 2 GB RAM-u, a także 13 Mpx aparat, 16 GB pamięci wewnętrznej i baterię 4200 mAh. Cena urządzenia to 400 dolarów i chyba jest ona nieco zbyt wysoka.

Nie jestem zwolennikiem takich połączeń, bo zaprezentowana hybryda nie jest ani smartfonem ani konsolą. Chyba lepiej zainwestować w tańszą PS Vitę stworzoną do mobilnego grania, a dodatkowo kupić wygodny i mniejszy telefon. Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie?

Dawid Przewoźnik

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: konsola | bateria
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy