Szef Salonu Poleca w Orange

Do końca 2007 roku, każdego miesiąca Orange zaproponuje klientom oferty Nowy Twój Plan inny zestaw składający się z wybranych usług i telefonu w korzystniejszej cenie.

To pierwsza tego typu oferta promocyjna na rynku. Ofertę można porównać do sytuacji, kiedy klient wchodzi do restauracji i nie jest zdecydowany na konkretny posiłek. Przegląda menu i wreszcie pyta, co najlepszego poleca szef kuchni? Taka oferta zawsze jest w lepszej cenie i można dostać specjalnie przygotowane danego dnia specjały. Zestawy zmieniają się często, aby każdy klient był zadowolony. Podobne rozwiązanie - Szef Salonu Poleca, będzie czekało od lutego br. we wszystkich punktach sprzedaży Orange. Może z niego skorzystać klient, który zdecyduje się na ofertę Nowy Twój Plan. Zestawy usług i telefony w lepszych cenach będę zmieniały się, co miesiąc. Oznacza to, że do końca roku Orange zaproponuje 11 różnych ofert promocyjnych.

Reklama

Pierwsza propozycja Szef Salonu Poleca to zestaw usług: "Wszyscy i na Wszystko", "Orange i Stacjonarne" oraz "Najtaniej z Przyjaciółmi", za które klient zamiast 65 zł, zapłaci 50 zł i to przez 12 miesięcy. Pozwoli to klientowi oszczędzić w skali roku 180 zł. Ponadto będzie mógł kupić atrakcyjny telefon Samsung E250 po promocyjnej cenie 1 zł.

Z oferty Szef Salonu Poleca mogą skorzystać tylko nowi klienci. Zestaw usług w promocyjnym abonamencie obowiązuje przez rok. Użytkownik Nowego Twojego Planu podpisuje umowę z Orange na 24 miesiące.

Pierwsza promocja z cyklu Szef Salonu Poleca wystartowała 1 lutego. Kolejna już w marcu.

PG

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Orange

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy