W których krajach sprzedawany będzie Galaxy Note Edge?

Podczas prezentacji Galaxy Note Edge Samsung przyznał, że będzie to limitowana edycja phabletu dostępna wyłącznie na niektórych rynkach. Już w przyszłym tygodniu urządzenie pojawi się w sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych. Gadżet zawędruje również do 18 europejskich państw.

Początkowo spekulowało się, że Galaxy Note Edge w ogóle nie pojawi się w Europie. Najnowsze informacje przekazane przez serwis Sam Mobile wskazują jednak, że premiera odbędzie się aż w 18 europejskich państwach. Już 12 grudnia sprzęt powinien zawędrować do Danii. W grudniu premiery doczekają się również Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Luksemburg, Hiszpania, Włochy, Francja, Szwajcaria, Austria, Portugalia, kraje nordyckie oraz Polska. Okazuje się, że najnowszy phablet Samsunga będzie również dostępny w naszym kraju.
 
Według Sam Mobile, sugerowana cena urządzenia na terenie Europy będzie oscylować w granicach 849-899 euro, czyli całkiem sporo. Warto jednak zaznaczyć, że Galaxy Note Edge posiada zakrzywiony, boczny ekran, na którym prezentowane są najważniejsze informacje i skróty do najczęściej używanych funkcji.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy Note Edge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama