WhatsApp z problemami z odtwarzaniem wiadomości głosowych

Użytkownicy WhatsApp korzystający z programu na urządzeniach z iOS posiadają problemy z odtwarzaniem wiadomości głosowych.

W serwisie Twitter pojawił się post, który potwierdza problemy użytkowników korzystających z komunikatora WhatsApp na systemie iOS. Okazuje się, że osoby używające aplikacji na iPhone’ach i iPadach nie są w stanie odtworzyć wiadomości głosowych. Uprzednio WhatsApp informował, iż w razie braku zgody na zaktualizowane warunki prywatności, użytkownicy mogą mieć problem z korzystaniem z samej aplikacji.

Według serwisu TechCrunch, konta użytkowników, którzy nie zaakceptowali zaktualizowanych warunków korzystania z WhatsApp będą oznaczone jako nieaktywne. Konta, które są oznaczone jako nieaktywne można usunąć już po 120 dniach.

Reklama

Zgodnie ze stroną techniczną programu, aplikacja WhatsApp pomimo braku akceptacji nowej polityki prywatności będzie pozwalała użytkownikowi na korzystanie z funkcji połączeń i powiadomień przez krótki okres czasu.

Obecnie wiadomości głosowe nie działają jednak w przypadku sprzętów z iOS. Zapewne twórcy aplikacji wiedzą już o całej sprawie i pracują nad jej rozwiązaniem.  

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: WhatsApp | iOS
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy