Większy zasięg telewizji w komórce

Spółka Info-TV-FM, operator mobilnej telewizji w Polsce, oficjalnie zaprezentowała swoją nową ofertę dla operatorów zainteresowanych usługami telewizji w komórce. Jednocześnie ujawniono listę miast, w których już można oglądać mobilną TV.

Telewizję mobilną na terenie Warszawy można oglądać już od września 2009 roku. Wczoraj spółka poinformowała, że obecnie usługa działa także w Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Lublinie, Katowicach, Chorzowie, Słupsku, Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze i Elblągu. Do końca 2011 r. obejmie swoim zasięgiem 31 miast. Z kolei w ofercie programowej znajduje się kilkanaście zróżnicowanych programów radiowych i telewizyjnych m.in. TVP1, TVP2, TVN, TVN 24, Polsat, Polsat Sport, MiniMini, ZigZap oraz programy takich grup medialnych jak Agora, RMF czy Eurozet.

Reklama

Na razie jednak nikt w Polsce nie oferuje komercyjnie usług mobilnej telewizji. Dlatego spółka zdecydowała się wprowadzić nową ofertę dla operatorów . Przygotowano dwie opcje: pierwsza obniża stałe stawki miesięczne, druga oferuje stałe opłaty bez względu na zdobywanych klientów. Operatorzy komórkowi na razie nie chcą wypowiadać się na temat nowej oferty.

- Jestem przekonany, że nowa oferta pozwoli na szybkie wynegocjowanie warunków z operatorami oraz podpisanie umów . Jesteśmy gotowi wziąć na siebie zgłaszane przez operatorów ryzyko związane z mniejszą liczbą użytkowników w początkowym okresie funkcjonowania usługi. W przekonaniu o sukcesie telewizji mobilnej dodatkowo utwierdziły nas wyniki programu pilotażowego - mówi Albert Kuźmicz, prezes NFI Magna Polonia, głównego udziałowca INFO-TV-FM.

Media2
Dowiedz się więcej na temat: Facebook | zasięg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy