Windows Phone 7.8 jako świąteczny prezent od Nokii

Nie tak dawno Microsoft wydał oficjalne oświadczenie, w którym poinformował, że Windows Phone 7.8 pojawi się na początku 2013 roku. Nokia postanowiła jednak zrobić mały prezent i już teraz rozpoczęła proces aktualizacji swoich telefonów.

Dotyczy to również modelu Lumia 510. Telefon według wczesnych informacji miał być sprzedawany z systemem Windows Phone 7.5 Mango. Ktoś poszedł jednak po rozum do głowy i ostatecznie Lumia 510 pojawi się z Windowsem 7.8. Tym samym użytkownicy nie będą musieli martwić się aktualizacją, co z punktu widzenia klienta, zdecydowanie zalicza się na plus.

Kolejnym telefonem, który dostał aktualizację jest Nokia Lumia 800. Można ją pobrać przez oprogramowanie Zune. Co prawda nie figuruje ona pod nazwą “aktualizacja do Windows Phone 7.8″, ale jako “aktualizacja Nokii". Nie zmienia to faktu, że po całym procesie można cieszyć się nową wersją systemu.

Reklama

Wygląda więc na to, że fiński producent zrobił miły prezent świąteczny użytkownikom, wypuszczając aktualizacje przed Microsoftem. W ciągu najbliższych kilku dni to samo czeka pozostałe smartfony  serii Lumia - 900, 710 i 610. Jeżeli tak się stanie, to Nokia z pewnością zyska w oczach konsumentów.

Tomasz Nowak

komorkomania.plKomórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nokia | Windows Phone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy