Xiaomi Mi Mix 4 zadebiutuje z MIUI 13?

Xiaomi przygotowuje się do premiery smartfona Mi Mix 4. Jeśli plotki się potwierdzą, to urządzenie chińskiego producenta będzie korzystało z najszybszej technologii ładowania w historii. Zobaczymy też nową wersję nakładki.

Flagowa seria smartfonów Xiaomi Mi Mix została wstrzymana przez producenta na kilka dobrych lat - wygląda jednak na to, iż urządzenia z tego portfolio powrócą. Nowe dane, które pojawiły się w sieci wskazują na zbliżający się model Mi Mix 4 wraz z nakładką MIUI 13. Oprócz nowego oprogramowania, sam smartfon ma także korzystać z zaprezentowanej w ostatnim czasie technologii szybkiego ładowania od Xiaomi.

Oprócz tego, Mi Mix 4 może pojawić się wraz z przednim aparatem, który zostanie umieszczony bezpośrednio pod wyświetlaczem. Do tej pory jedyną firmą, która może pochwalić się implementacją tego typu technologii na szeroką skalę jest chińskie ZTE.

Reklama

Xiaomi Mi Mix 4 ma posiadać już odpowiednią certyfikację na terenie Chin, a także zupełnie nowy moduł UWB pozwalający na zwiększenie funkcjonalności urządzenia. Spekuluje się, iż sprzęt będzie wykorzystywał szybkie ładowanie o mocy 200W.  

Obecnie nie wiadomo, kiedy dokładnie Xiaomi ma zamiar zaprezentować swojego nowego smartfona. Bardzo możliwe, że stanie się to jeszcze w te wakacje.

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl


 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xiaomi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy