Xiaomi MIX w składanej wersji na zdjęciach

Składany smartfon Xiaomi pojawił się na zdjęciach. Urządzenie wydaje się być bardzo duże w porównaniu do rozwiązań konkurencji.

Xiaomi jest jednym z chińskich producentów, który pracuje nad stworzeniem własnego, składanego smartfona. Do sieci przedostały się zdjęcia, które pokazują, jak będzie wyglądała podobna konstrukcja Chińczyków. Domniemany sprzęt został zauważony bezpośrednio w metrze. W przeciwieństwie do podwójnie składanego prototypu, który już wcześniej pojawiał się na przeciekach, tym razem Xiaomi zdaje się inwestować w składanie do wewnątrz - jak w przypadku urządzeń Samusnga.

Tego typu decyzja może częściowo wynikać z samych rozmiarów składanego smartfona, który  jak widać na zdjęciach jest znacznie większy od rozwiązań Huawei czy Samsunga. Po rozłożeniu, konstrukcja bardziej przypomina składany tablet niż telefon.

Reklama

Oczywiście zdjęcia, które trafiły do sieci nie oznaczają, że Xiaomi wkrótce wypuści składanego smartfona na rynek. Bardzo możliwe, że zanim prototyp doczeka się pełnej premiery minie jeszcze trochę czasu.

Chiński producent nie podzielił się bowiem żadnymi szczegółami odnośnie swojego sprzętu.  

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xiaomi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy