Zbiłeś wyświetlacz? HTC da ci nowego smartfona!

Firma HTC boryka się od dłuższego czasu z problemami finansowymi i niezbyt dobrą opinią wśród klientów, którzy narzekają przede wszystkim na krótkie wsparcie dla smartfonów. Tajwański producent elektroniki użytkowej chce zmienić ten stan rzeczy, wprowadzając nowy program o nazwie Customer Advantage.

W ramach tego programu każdy użytkownik będzie mógł wymienić swojego smartfona ze zbitym ekranem na zupełnie nowy, bez dodatkowych kosztów. Oferta dotyczy wyłącznie urządzeń z serii One (HTC One, One mini, One max) przez pierwsze sześć miesięcy od daty zakupu. Nowe warunki gwarancji obowiązują wyłącznie telefony zakupione po ogłoszeniu programu. Aktualni posiadacze tajwańskich smartfonów nie są objęci dodatkową gwarancją. 

Trzeba przyznać, że to dość ciekawy ruch ze strony HTC. Aktualnie żaden z producentów nie obejmuje swoją gwarancją zbitego ekranu, a jak wiemy, jest to dość częsta przypadłość smartfonów, przed którą nijak nie można się uchronić.

W ramach poprawy wizerunku, HTC obiecało także, że każdy nowy smartfon będzie wspierany przez co najmniej 2 lata od daty premiery. Oznacza to, że użytkownicy tych urządzeń mogą liczyć na nowe aktualizacje systemu. Ponadto każdy użytkownik otrzyma dodatkowe miejsce (od 25 do 50 GB) na swoje pliki na dysku sieciowym Google.

Przy okazji warto nadmienić, że nowy flagowy smartfon HTC zostanie zaprezentowany już 25 marca bieżącego roku.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: HTC | Smartfon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy