Ale tanio! SkyShowtime już jest w Polsce i proponuje ekstra promocję

SkyShowtime zadebiutowało dziś na rynku platform streamingowych i już od początku swojej działalności nie próżnuje! Na start oferuje bardzo atrakcyjną promocję ze zniżką o 50 procent na zawsze. Ile kosztuje abonament i czy warto w niego zainwestować? Jakie filmy i seriale znajdziemy w serwisie?

SkyShowtime już jest. Co znajdziemy w serwisie?

Długo czekaliśmy, ale było warto. 14 lutego 2023 roku na polskim rynku zadebiutował nowy podmiot streamingowy — jest nim oczywiście SkyShowtime.

W serwisie odnajdziemy filmy i seriale następujących wytwórni: Universal, Dreamworks, Sky, Peacock, Nickelodeon, Showtime, Paramount+ i Paramount Pictures. W ofercie znajdą coś dla siebie zarówno dorośli, jak i dzieci. Na start obejrzymy między innymi: "Halo", "Star Trek: Następne pokolenie", "Minionki: Wejście Gru", "Wiking", "Yellowstone", "Top Gun: Maverick" czy "Jurassic World Domination". 

Reklama

SkyShowtime. Czy można dzielić konto ze znajomymi?

W SkyShowtime możemy stworzyć 5 różnych profili użytkownika w ramach jednego konta. Filmy i seriale obejrzymy jednocześnie w apce, w sieci czy na SmartTV.

Ile kosztuje SkyShowtime?

Regularna cena abonamentu w SkyShowtime to 24,99 zł. Jest to dość normalna cena, porównując do innych podmiotów obecnych na rynku (przykładowo za subskrypcję HBO Max zapłacimy 29,99 zł (ale 19,99 zł jeśli załapaliśmy się na promocję), za Disney+ 28,99 zł, a za Netflixa w wersji podstawowej, ale z gorszą jakością materiałów, 29 zł). Jak się jednak okazuje, SkyShowtime wchodzi do Polski z przytupem, na początek oferując swoje usługi w znacznie niższej cenie.

O rany, jak tanio! Promocja na start w SkyShowtime

SkyShowtime zdaje sobie sprawę z tego, że wchodzi na rynek z potężną konkurencją. Nic więc dziwnego, że startuje z bardzo atrakcyjną promocją. Jeżeli do 11 kwietnia 2023 roku zdecydujemy się opłacić subskrypcję miesięczną, zapłacimy za nią 12,49 zł na zawsze, czyli dokładnie połowę ceny regularnej. Zmiana tej kwoty zdarzy się, jeśli zrezygnujemy z abonamentu lub jeżeli zmieni się standardowa cena usługi, jednak wtedy nadal każdego miesiąca obowiązywać nas będzie 50 procent ceny podstawowej. Uwaga! Promocja ta dostępna jest jedynie na stronie internetowej SkyShowtime.

Polecamy na Antyweb | Korzystasz z Google Home? Od teraz możesz zdalnie sterować swoim Xboksem

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: SkyShowtime | oferta SkyShowtime | ceny | Streaming
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy