Najlepsze seriale komediowe na Netflix. Karuzela śmiechu

Nie wiesz, co obejrzeć na Netflixie, a liczba propozycji cię przytłacza? Zapraszamy do świata zabawy i śmiechu z naszym zestawieniem 5 najlepszych seriali komediowych. Podbijają serca widzów na całym świecie i gwarantują rozbawienie do łez. Ten wieczór z Netflixem może być naprawdę zabawny.

Jakie komedie obejrzeć na Netflix?

Na Netflixie znajduje się setki filmów, a wybór odpowiedniego tytułu może przysporzyć mnóstwa problemów — może spowodować niepotrzebną frustrację i skrócić czas rozrywki. Tutaj zjawia się Geekweek, który wskazuje, na które seriale komediowe należy zwrócić uwagę. Poniżej przedstawiamy listę wyjątkowych tytułów seriali komediowych na Netflixie. Wśród wyróżnionych filmów znajduje się kilka nowości kilka nietypowych propozycji, a także polskich perełek. Sprawdzicie, których komedii na Neflixie nie widzieliście. 

"The Duchess". Świetna komedia na Netflix

Serial "The Duchess" to wyjątkowa i niezwykle pokręcona historia trzydziestokilkuletniej Katherine i jej ośmioletniej córki Olive. Katherine traktuje córkę na równi sobie, jednocześnie jest jej najlepszą przyjaciółką — przykładem może być sytuacja, kiedy matka wraz z córką udają się do kliniki in vitro. Jednocześnie kobieta nienawidzi ojca Olive, Shepa, który jest upadłą gwiazdą boysbandu o mocno alternatywnym podejściu do życia. Ponadto kobieta żyje w "wolnym związku" z innym mężczyzną, który chce wejść na kolejny poziom relacji. Ten absurdalny czworokąt doprowadza do skrajnych decyzji i zachowań.

Reklama

"Sexify". Głośny serial komediowy na Netflix

Serial ten był jedną z najgłośniejszych produkcji 2021 roku. W wielu krajach na świecie zdobywał szczyty TOP10. Co przyciągało widzów, to wyjątkowa historia skupiająca się na kobietach i ich potrzebach — chcą one stworzyć specjalną erotyczną aplikację skierowaną do pań — poruszane są tutaj problemy niezmiernie rzadko spotykane w polskiej kinematografii. Serial zabiera nas w wir tworzenia start-upu, bardzo wyjątkowego etapu zbierania danych dotyczących przyjemności, czy też tworzenia się niezwykłych przyjaźni.

"Samce alfa" to świetny humor

Na Netflixie można zobaczyć "Samców Alfa". Serial opowiada o losach czterech przyjaciół po 40-stce, którzy przeżywają kryzys swojej męskości. Postanawiają iść na specjalny kurs jej "dekonstrukcji". Od tego momentu ich życie wywraca się do góry nogami, chwieją się również w posadach ich relacje z kobietami. Poruszany jest m.in. wątek równości płci, otwartych związków, czy aplikacji randkowych. Serial jest pełny świetnych gagów, humoru, zwrotów akcji, czy niestandardowych rozwiązań.

"1670". Polski serial komediowy na Netflix

Teraz przechodzimy do polskiego hitu Netflixa ostatnich miesięcy, czyli do serialu "1670". Propozycja od razu podbiła serca polskich widzów, a serial bardzo długo utrzymywał się w TOP10 najchętniej oglądanych produkcji w naszym kraju. Czarna komedia opowiadająca o czasach Rzeczpospolitej Sarmackiej i o Janie Pawle z Adamczychy, który chce zostać najsławniejszym Janem Pawłem w historii Polski. Do kanonu filmowych tekstów przejdą takie teksty jak: "Bóg, honor, ojczyzna. Trzy najczęstsze przyczyny śmierci szlachty", czy też "Wszystko, co mam, odziedziczyłem sam, a całą resztę osiągnąłem ciężką pracą własnych chłopów".

"Gang Zielonej Rękawiczki". Fajny serial komediowy na Netflix

Wspomniany serial jest jednym z najbardziej urokliwych seriali komediowych na platformie. Poznajemy tutaj trzy dojrzałe i niezwykle ekscentryczne kobiety, Zuzę, Kingę i Alicję, które są... złodziejkami. Większość ludzi ze względu na wiek bohaterek bardzo często ich nie docenia, co kończy się tragicznie oraz... komicznie. W wyniku nieudanego napadu gang kobiet zmuszony jest do zaszycia się w domu opieki. Właśnie tutaj przypadkowo natrafiają na intrygę wielkiej wagi. Serial swoją formułą trafia zarówno do starszego pokolenia, jak i do tego młodszego, zgrabnie łącząc elementy humorystyczne z wartką akcją i intrygą.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | seriale | Streaming
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy