SkyShowtime w kwietniu 2023. Powiedz tak horrorowi "Nope"

W kwietniu włącz SkyShowtime. Platforma przygotowała dużo nowości - premiery filmów i seriali. Przygotuj się na produkcję twórcy nominowanego do Oscara, czyli "Mayor of Kingstown" z Jeremym Rennerem i Dianne Wiest. W SkyShowtime w kwietniu także nowy horror "Nope", który wgniecie nas w fotel na długi czas. Jego reżyser Jordan Peele nakręcił między innymi wspaniałe, acz przejmujące "Uciekaj!". Ale to nie koniec. Jeśli lubisz musicale, przygotuj się na serial "Grease".

SkyShowtime jest na polskim rynku od niedawna. Choć liczba nadchodzących nowości nie zwala z nóg, możemy być pewni, że będzie co oglądać. W kwietniu na platformie pojawi się między innymi "Grease: Rise of the Pink Ladies". Ta pozycja szczególnie spodoba się fanom kultowego musicalu. Akcja serialu dzieje się cztery lata przed fabułą "Grease". Wraz z głównymi bohaterkami przeniesiemy się na szkolne korytarze. Pierwsze dwa odcinku serialu będziemy mogli oglądać od 7 kwietnia 2023 roku, następne pojawiać się będą regularnie co tydzień.

Reklama

Premierę będzie miał też serial "Drift: Partners in Crime". Poznamy w nim historię dwóch braci, którzy w latach młodości kochali szybkie samochody, a obecnie... są policjantami patrolującymi autostrady. Nie obejdzie się oczywiście bez pościgów i zwrotów akcji, trzymających nas w napięciu przez telewizorami. Serial ten pojawi się w całości 25 kwietnia 2023 roku.

Nie zapominajmy też o obowiązkowej pozycji dla fanów horrorów, czyli "Nope".

Kwietniowe nowości na SkyShowtime. Lista

Co zatem zbiorczo zobaczymy na SkyShowtime? W kwietniu na platformie pojawi się kilka nowości.

  • Grease: Rise of the Pink Ladies,
  • Drift — Partners in Crime,
  • Law&Order: sezon 22,
  • Mayor of Kingstown,
  • Rabbit Hole,
  • Nope.

Ile kosztuje SkyShowtime?

Jak już wspomniałam, SkyShowtime jest na polskim rynku od niedawna. Biblioteka platformy z miesiąca na miesiąc będzie poszerzana. Jeżeli jesteśmy zainteresowani tym, co oferuje, nadal możemy skorzystać z atrakcyjnej promocji na abonament serwisu.

W standardowej cenie SkyShowtime kosztuje 24.99 zł. Jeszcze przez kilkanaście dni dostępna jest promocja, obniżająca tę kwotę o połowę. Za dostęp do serwisu zapłacimy więc 12.49 zł, a cena ta będzie nas obowiązywała do momentu, kiedy zdecydujemy się zrezygnować z abonamentu. Ewentualne modyfikacje mogą wystąpić, jeżeli zmieni się cena podstawowa (promocja zapewnia nam 50 procent obniżki).

Z promocji możemy skorzystać do 11 kwietnia 2023, do godziny 23:59. Co ważne, to że aby faktycznie płacić mniej, musimy założyć konto przez stronę internetową platformy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: SkyShowtime | oferta SkyShowtime | filmy i seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama