Reklama

Tudum 2022 już blisko! Oficjalny zwiastun wydarzenia

Wielkimi krokami nadchodzi event, który będzie szczególnie istotny dla fanów popularnej platformy streamingowej. Chcecie zobaczyć najnowsze zwiastuny produkcji Netflixa i inne ciekawe materiały? Tudum 2022 jest dla was!

W przyszłą sobotę, 24 września, odbędzie się specjalne wydarzenie dla fanów Netflixa. Na Tudum 2022 ukazane zostaną niepublikowane wcześniej informacje, zwiastuny, a także pierwsze ujęcia prosto z filmów i seriali. Oglądający będą mogli także posłuchać wywiadów z największymi gwiazdami wybranych tytułów i twórcami Netflixa.

Tudum ma miejsce dopiero po raz drugi, ale za to obejmuje aż pięć wirtualnych wydarzeń. Jedno z nich ma miejsce o 19:00 polskiego czasu - to właśnie wtedy ogłoszone zostaną nowe informacje o europejskich i amerykańskich produkcjach. Podczas 24 godzin zostaną nam przekazane newsy o ponad 120 filmach, serialach i programach. Imprezę poprowadzą między innymi Jamie Foxx, Millie Bobby Brown, Noah Contineo, Choi Min-ho, Zakir Khan, Sheron Menezzes i inni.

Reklama

Tudum 2022. Zobacz oficjalny zwiastun imprezy

Na kanale Netflixa Polska na YouTubie oraz na stronie internetowej wydarzenia zaprezentowano oficjalny zwiastun, zapraszający na imprezę.

Podczas wydarzenia zobaczymy gwiazdy z popularnych seriali, filmów i gier. Będą to np. aktorzy grający w: "Alice in Borderland", "Berlin", "Bridgertonowie", "Dom z papieru: Korea", "Outer Banks", "Cień i kość", "Stranger things", "Squid Game", "The Crown", "Wiedźmin", "Wiedźmin: rodowód krwi", "Wikingowie: Walhalla", "Wednesday", "Enola Holmes 2", na który swoją drogą sama bardzo czekam, "Pinocchio" reżyserii Guillermo del Toro, "Dziewczyna z XX wieku", "Przez moje okno: Rozdzieleni", "Kraina snów", "Akademia dobra i zła", "U ciebie czy u mnie", a także "Nailed it! Baking bash", "Stranger Things: Opowieści" i wiele innych.

Gdzie oglądać wrześniowe Tudum 2022?

Będzie ono dostępne w 29 różnych językach na kanałach Netflix na YouTubie. Aby znaleźć dodatkowe informacje na temat całego wydarzenia, możemy się tez udać na stronę internetową Tudum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy