Reklama

Tudum 2022. Netflix zapowie nowe filmy i seriale we wrześniu

Co nowego na Netflix? Będzie można się tego dowiedzieć 24 września na wirtualnym wydarzeniu organizowanym przez platformę streamingową na YouTube. Widzowie będą mogli dowiedzieć się, jakie filmy i seriale przygotowuje platforma na najbliższe miesiące.

Netflix Tudum 2022. Co to za wydarzenie?

Netflix organizuje Tudum po raz drugi. Rok temu fani ze 184 krajów na całym świecie wyświetlili to wydarzenie ponad 25 milionów razy na Youtube.  

Tudum 2022 to niepublikowane wcześniej informacje, zwiastuny i pierwsze ujęcia z filmów i seriali, oraz wywiady z największymi gwiazdami oraz najpopularniejszymi twórcami Netflix. 

Podczas bezpłatnego wirtualnego wydarzenia, Netflix udostępni informacje o ponad 100 najpopularniejszych produkcjach z całego świata. 

Tudum 2022. Pięć wirtualnych wydarzeń Netflixa

 24 września 2022 roku odbędzie się pięć wirtualnych wydarzeń Tudum.

Reklama

  • Netflix Tudum 2022 rozpocznie się o godzinie 4:00 czasu polskiego od programu z Korei.

  • O godz. 7:30 polskiego czasu fani dowiedzą się szczegółów o nowościach z Indii.

  • O godz. 19:00 czasu polskiego - to wydarzenie powinno interesować nas najbardziej - fani usłyszą nowe informacje o amerykańskich i europejskich filmach, serialach, programach i grach. Wezmą też udział w dodatkowym wydarzeniu, na którym zapowiedziane zostanę produkcje z Ameryki Łacińskiej.  

  • O godz. 6:00 czasu polskiego (25 września) Tudum zostanie zakończone prezentacją nowości z Japonii. 

Gdzie oglądać Tudum 2022?

Tudum 2022, czyli światowe wydarzenie dla fanów Netflix będzie dostępne na kanałach platformy na Youtube w kilku językach. Jest też dostępna oficjalna strona wydarzenia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy