Jackowski z najnowszą przepowiednią dla Polski. Miał wizję

Popularny jasnowidz utrzymuje, że znów zobaczył coś niepokojącego. Chodzi niedaleką przyszłość Polski. Krzysztof Jackowski mówi o... podziale kraju na trzy części.

Popularny jasnowidz utrzymuje, że znów zobaczył coś niepokojącego. Chodzi niedaleką przyszłość Polski. Krzysztof Jackowski mówi o... podziale kraju na trzy części.
Jackowski słynie z szerzenia niepokojących przepowiedni... /123RF/PICSEL

Cytowany w mediach jasnowidz często próbuje wskazać najbliższą przyszłość Polski, ale jego przepowiednie raczej nie mają przełożenia na rzeczywistość. Wystarczy przypomnieć popularną mapę, na której miał wskazać zagrożenie dla wschodniej i południowej części kraju - informacja rozeszła się szerokim echem w sieci, jednak od tamtej chwili mijają już blisko dwa lata i nic, co potwierdzałoby wizję Jackowskiego nie nastąpiło.

Najwyraźniej taki stan rzeczy nie zraża autora wizji, który w najnowszym wystąpieniu w internecie przedstawia zupełnie nowe dla Polski i Polaków wieści.

Reklama

Najnowsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego dla Polski

Tym razem Krzysztof Jackowski przewiduje co czeka Polskę od 2024 roku począwszy. Jego zdaniem, kraj podzieli się na kilka stref.

- W ciągu najbliższych lat Polska będzie podzielona na trzy strefy. My od razu nie będziemy świadomi tego podzielenia i nie będziemy tego czuć, ale potem się okaże, że Polska może być trzynarodowościowa, że to będzie cała Polska, ale pewne dwie narodowości będą chciały autonomiczności. Nadal tego jestem pewny - "wyjawił" Jackowski w rozmowie z Super Expressem - jednocześnie nie podał o jakie strefy, ani o które narodowości może chodzić.

Co ciekawe, jasnowidz wskazuje też na konkretne miasto, w którym "coś się wydarzy" i chodzi tu o stolicę jednego ze wschodnich województw, Rzeszów. W specjalnie przygotowanym nagraniu wylicza także, że "po dobrej stronie przyszłości Polski" są m.in. Gdańsk, Poznań i Wrocław...

Wizja Jackowskiego dla Polski

Nagranie trwa około 7 minut i, jak zwykle w przypadku wystąpień Jackowskiego, nie niesie ze sobą żadnych precyzyjnych informacji.

- W Krakowie powstanie niewinna, mała stolica... - tymi zaskakującymi słowami autor wizji kończy swoją rozmowę z dziennikarzami tabloidu.

Co na to mieszkańcy grodu Kraka? Niewykluczone, że jednak woleliby, jak w popularnej niegdyś piosence, by stolicy nikt do Krakowa nie przenosił.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski to postać popularna i kontrowersyjna. Najczęściej jednak kojarzony jest z policyjnymi śledztwami, które pomagał rozwikłać. Jak sam utrzymuje, przyczynił się do odnalezienia aż 700 osób. W serwisie YouTube jego kanał ma obecnie 310 tys. subskrybentów.

***

Bądź na bieżąco i zostań jednym z 90 tys. obserwujących nasz fanpage - polub Geekweek na Facebooku i komentuj tam nasze artykuły!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | Polska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama