Oglądasz serial Dahmer? Możesz kupić oryginalne okulary mordercy!

Serial Dahmer bije aktualnie rekordy popularności. Produkcja Netflixa przyciąga przed telewizory rzesze fanów. Teraz jednak na aukcje trafia coś wyjątkowego, co jest swego rodzaju wizytówką seryjnego mordercy, Jeffreya Dahmera.

Jeśli jeszcze nie oglądaliście serialu na Netflix, to nie obawiajcie się spoilerów. Historia przedstawia losy seryjnego mordercy, który w latach 1978-1991 zabił 17 osób. Byli to młodzi mężczyźni, a nawet dzieci. Dahmer od tamtej pory znany był jako morderca z Milwaukee, a nawet kanibal, bo zdarzało mu się zjadać swoje ofiary.

Okulary Dahmera można teraz kupić

Ci, którzy oglądali już serial, albo chociaż interesowali się historią mordercy, wiedzą, że jego wizytówką - poza morderstwami - były charakterystyczne okulary. Dodawały one zabójcy wyrazu twarzy, która pasowałaby do osoby inteligentnej, chociaż niektóre ruchy Dahmera trudno nazwać za rozsądne i dobrze zaplanowane. Teraz jednak te okulary trafiły na sprzedaż, a za sprawą popularności serialu, cena jest dość wysoka.

Reklama

Dahmer został zatrzymany w lipcu 1991 roku. Następnie skazano go na łącznie 937 lat więzienia. Zabójca po trzech latach został jednak zamordowany przez współwięźnia. Jeffrey Dahmer nosił okulary podczas swojego - krótkiego skądinąd - pobytu w więzieniu. Nie jest pewne, czy to właśnie w tych dokładnie okularach dopuszczał się przerażających zbrodni.

Jak informuje serwis TMZ, właściciel Cult Collectibles, Taylor James jest w stanie sprzedać okulary za bagatela 150 tysięcy dolarów. James zajmuje się sprzedażą tego typu kolekcji zawodowo, a w jego ofercie znajdziemy także m.in. zeznania podatkowe Dahmera. Nietypowe hobby trzeba przyznać.

Jeśli więc należycie do zagorzałych fanów serialu i z jakiegoś powodu chcielibyście wydać sporą sumę pieniędzy na okulary, które spoczywałyby na waszej półce, warto rozważyć taki zakup. Cały sezon serialu Dahmer. Potwór: historia Jeffreya Dahmera dostępny jest na platformie Netflix. W produkcji wystąpili m.in.: Evan Peters, Richard Jenkins, Niecy Nash.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy