Empik umila nam kwarantannę tysiącami darmowych e-booków i audiobooków

Żeby zachęcić nas do pozostania w domu i jednocześnie w jakiś sposób zarobić w czasie, kiedy klienci nie mogą odwiedzać stacjonarnych sklepów, firmy decydują się na kolejne promocje, dzięki którym mają szansę utrzymać się na powierzchni.

I choć Empik to jedna z największych w naszym kraju sieci zajmująca się sprzedażą i książek, która w ostatnich latach mocno poszerzyła swoją działalność również o inne kategorie usług, dzięki czemu nie wisi nad nią widmo upadku w związku z pandemią koronawirusa, to podobnie jak wszyscy chce jak najbardziej ograniczyć straty. W związku z tym postanowiła wystartować z promocją, która pomoże klientom w robieniu zakupów online, a przy okazji zmotywuje ich do pozostania w domach. Mówiąc krótko, najnowsza akcja łączy przyjemne z pożytecznym i może przynieść zyski obu stronom.

Reklama

A o czym konkretnie mowa? Empik zachęca nas do przetestowania swojej usługi Premium przez 60 dni zupełnie za darmo. Oznacza to darmową dostawę kurierem oraz do paczkomatów firmy Inpost, jeśli wartość zamówienia przekroczy 40 PLN oraz darmowy dostęp do 13 tysięcy e-booków i audiobooków Empik Go - w tym setek lektur, bo jak przypomina Empik, kwarantanna to nie są wakacje dla młodych ludzi, ale czas izolacji w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim obywatelom i doskonała okazja do nauki i nadrobienia zaległości czytelniczych.

Jak czytamy w opisie promocji Czas w domu: - To darmowy dostęp do ponad 11 tysięcy audiobooków i e-booków oraz do oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go, bezpieczna dostawa zamówień kurierem i do paczkomatów za 0 zł oraz specjalne oferty gier planszowych, książek, filmów, sprzętu sportowego oraz innych produktów na Empik.com. Warto też zaznaczyć, że w normalnych warunkach to również do 20% specjalnej zniżki online na produkty oznaczone Premium, nawet do 600 zł zwrotu na zakupy oraz 15% stałej zniżki w salonach Empik (obejmuje książki, muzykę, filmy, zabawki, artykuły papiernicze i kreatywne oraz kolekcje Empik).

A co trzeba zrobić, że skorzystać z promocji? Wystarczy wejść na stronę i wpisać w odpowiednim oknie swój adres email, na który dostaniemy specjalny kod - kiedy już go odbierzemy, wprowadzamy go na stronie , logujemy się lub rejestrujemy na empik.com, aktywujemy Empik Premium i cieszymy pakietem korzyści. I choć wszyscy zdajemy sobie sprawę, że ma to za zadanie podreperować zyski Empiku, to nie będziemy narzekać na dostępne zniżki, szczególnie że w obliczu nadchodzącego kryzysu gospodarczego, dobrze jest wspierać polskie firmy, choćby zakupami w sieci.

Źródło: GeekWeek.pl/Empik

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy