Znany youtuber pochowany żywcem. Pobił rekord leżąc w trumnie

MrBeast, jeden z najpopularniejszych youtuberów na świecie, zrealizował jeden z najbardziej przerażających i budzących lęk wyzwań. Dał się pochować żywcem.

MrBeast, jeden z najpopularniejszych youtuberów na świecie, zrealizował jeden z najbardziej przerażających i budzących lęk wyzwań. Dał się pochować żywcem.
MrBeast pochowany żywcem. Pobił rekord leżąc w trumnie /MrBeast/X /Twitter

Jimmy Donaldson, 25-letni twórca internetowy, postanowił przygotować kolejne wyzwanie. Tym razem zszokował swoich fanów, ponieważ dał się pochować żywcem w trumnie zakopanej pod ziemią, gdzie spędził siedem dni, bijąc rekord na najdłuższe "zakopanie żywcem" wynoszący dotychczas 50 godzin.

MrBeast, jak zwykle, perfekcyjnie przygotował się do realizacji nowego wyzwania. Ubrał się w elegancji garnitur i wszedł do przeszklonej trumny, by całe przedsięwzięcie nie tylko nie budziło zastrzeżeń, ale również w trakcie jego trwania mógł spróbować pobić rekord świata.

Reklama

MrBeast dał się pochować żywcem pod ziemią

Jego fani byli przerażeni, gdy podczas oglądania najnowszej produkcji, Jimmy Donaldson był w trumnie, która została przykryta dziewięcioma tonami ziemi. Dla wielu to był znak, że mają do czynienia z prawdziwym wyzwaniem, które może skończyć się tragicznie, a nie niewinną zabawą.

25-letni twórca internetowy spędził w trumnie aż siedem długich dni. W środku miał zapasy pożywienia i wody, które miały mu pomóc przetrwać wyzwanie. Oczywiście, ze względów bezpieczeństwa, MrBeast cały czas był w stałym kontakcie z członkami swojego zespołu przebywającymi na powierzchni.

72 miliony wyświetleń na youtube w zaledwie 4 dni

Nie próbujcie tego w domu — ostrzegł swoich obserwatorów Donaldson. Jednocześnie przyznał on, że to wyzwanie było dla niego najtrudniejsze w historii działalności. W żadnym ze słów nie przesadził, gdyż jak można stwierdzić po samym filmie, tygodniowy pobyt pod ziemią osłabił go zarówno fizycznie jak i przede wszystkim psychicznie.

Co ciekawe, wielokrotnie nie dawał sobie rady emocjonalnie, kilka razy zalewając się łzami z niemocy, ale ostatecznie przetrwał i dał wszystkim dowód na to, że nie ma rzeczy niemożliwych. MrBeast to 25-letni twórca internetowy. Popularność zyskał realizacją zaskakujących wyzwań i biciem szokujących rekordów. Jego kanał na platformie YouTube subskrybuje ponad 213 mln użytkowników. Mówi się, że jest on najbardziej wpływowym i najbogatszym youtuberem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: MrBeast
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy