Męska literatura. Książki, które warto mieć

Cały czas wspieramy wszelkie akcje zwiększenia czytelnictwa i prezentujemy wam męską literaturę. Dziś kilka kolejnych pozycji, które mężczyzna powinien przeczytać.

Smart Casual, Męski styl

Po niewątpliwym sukcesie książki Krzysztofa Łoszewskiego "Dress code. Tajemnice męskiej elegancji", która cały czas utrzymuje się na liście bestsellerów, nadszedł czas na kolejną publikację autora. Na celowniku stylisty znaleźli się mężczyźni. Tym razem postanowił przybliżyć im reguły doboru elementów stroju i tworzenia kreacji w stylu określonym jako smart casual, czyli ubioru codziennego.

Książka pełna jest cennych wskazówek dotyczących sposobu łączenia poszczególnych elementów garderoby i kolorów. Autor podzielił ją na 4 części - każda traktuje o innej porze roku. Inną marynarkę zakładamy zimą, a inną latem. Zarówno kroje, materiały, jak i tonacje mają tutaj duże znaczenie. Stosując się do profesjonalnych porad Krzysztofa Łoszewskiego, nie tylko unikniemy faux pas, ale także wykreujemy własny styl w obrębie omawianego dress code’u. "Smart casual. Męski styl" to niezbędnik każdego mężczyzny, który chciałby zadbać o swój codzienny wygląd i wizerunek.

Reklama

ZOBACZ DALEJ

Hotel Zaświat

Krzysztof wraca po latach do rodzinnej miejscowości, by sprzedać dom, w którym się wychował. Tak sielska dawniej kraina lat dziecinnych nie jest już jednak taka jak kiedyś. Powoli ukazuje swoje inne, groźne i mroczne oblicze. Świat, który zapamiętał z czasów dzieciństwa, zmienił się i zdegradował. Powrót do niego nie jest już ani przyjemny, ani bezpieczny, a kolejne wydarzenia popychają bohatera w kierunku tajemnicy, której wcale nie ma ochoty poznawać...

ZOBACZ DALEJ

Potęga Barcelony

Po odejściu charyzmatycznego Pepa Guardioli piłkarski świat przecierał oczy ze zdumienia. Jego miejsce zajął mało znany Tito Vilanova.

Czy perfekcyjna maszyna do zwyciężania zwolni tempo?

Jaki klub miał największy wpływ na obecną grę Blaugrany?

Dlaczego Messi nazywany jest "Fałszywą Dziewiątką"?

Jak palec Mourinho w oku Vilanovy wywołał światową wojnę na słowa?

Dlaczego prezes FCB nie przedłużył kontraktu z Guardiolą do 2015 roku?

Potęga Barcelony to klucz do fenomenu dzisiejszej Barcy, przed którą drżą Real Madryt i najlepsze kluby Europy. Tajniki piłkarskich szachów Cruyffa, Rijkaarda i Guardioli. Ukryte gry i intrygi w kierownictwie klubu. Kulisy decyzji o zatrudnieniu Vilanovy. Praca z takimi piłkarzami jak Messi, Xavi, Iniesta czy Piqué... Wszystkiego dowiesz się z tej książki.

ZOBACZ DALEJ

Gliniarz. Prawdziwa opowieść o polskich policjantach

Marcin Ciszewski, autor bestsellerów oraz  Krzysztof Liedel, policjant, ekspert od spraw zwalczania terroryzmu przedstawiają Gliniarza. Prawdziwą opowieść o polskich policjantach.

Krzysztof Liedel zawsze marzył o tym, żeby łapać bandytów. Kiedyś robił to jako policjant, a dziś jako ekspert do spraw zwalczania terroryzmu, który odpowiadał między innymi za bezpieczeństwo Euro 2012.

Marcin Ciszewski odkrył zaś, że losy Liedela to materiał na książkę, jakiej jeszcze nie było. Tylko tu spotkacie prawdziwych twardzieli, którzy nie wahali się ruszyć w pogoń za rosyjskimi mafiosami wysłużonym polonezem i z wiecznie zacinającym się służbowym pistoletem P-64 w garści.

Od pościgów policyjnymi polonezami i walki z mafią do ośrodków szkoleniowych CIA i miejsc, które zaatakowała Al-Kaida - oto historia GLINIARZA.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: literatura | po godzinach
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy