Reklama

Mężczyzna a malowanie jajek

Od dłuższego czasu kobiety szaleją sprzątając, gotując i piekąc. Wszystko jest postawione na nogach ponieważ nadchodzą święta. Facet poradziłby sobie z tym lepiej i szybciej. Zobaczcie jak.

Sprzątanie

Wielkie przygotowania do świąt zaczynają się od sprzątania. Kobietom trzeba przynajmniej weekendu na to. My pewnie gości nie będziemy trzymać dłużej, niż to konieczne, więc odpada nam sprzątanie kuchni. W sypialni zawsze warto mieć porządek, ponieważ nie wiadomo, kto i kiedy w niej zawita. Do posprzątania zostaje nam, więc ewentualnie pomieszczenie, w którym przyjmiemy gości i łazienka. Nie powinno to zająć wiele czasu.

ZOBACZ DALEJ

Ozdoby

Wszędzie słodkie króliczki, małe żółte kurczaczki, kwiatuszki i tym podobne produkty. Czekoladowe, papierowe, plastikowe, urocze i całkowicie zbędne. Serio chcielibyście to kupić i postawić na oknie w kuchni?

Reklama

ZOBACZ DALEJ

Życzenia świąteczne

Drzewiej wysyłało się kartkę pocztową z życzeniami. Teraz wystarczy zrobić w mailu grupę odbiorczą i wysłać zbiorowego maila. Najczęściej przesyłamy dalej maila z  życzeniami, którego dostaliśmy wcześniej od jakiegoś znajomego. Jedynie na co trzeba uważać, to żeby mu nie odesłać tych samych życzeń, a wysyłając do pozostałych, żeby się podpisać swoim imieniem.

ZOBACZ DALEJ

Malowanie pisanek

Serio? Malowanie jajek? Chciałoby ci się? Przecież i tak nikt na to nie zwróci uwagi. No dobra, może dziewczyna. Więc jeśli już koniecznie chcesz pomalować jajka, to możesz wybrać najprostszą opcję - w markecie kupujesz kalkomanie, nakładasz na jajka, wrzucasz do wody i gotowe.

ZOBACZ DALEJ

Świąteczne śniadanie

Wersji może być kilka - budzimy się rano po imprezie i robimy jajecznicę. Włączamy mecz Premier League i robimy sobie sjestę. W innej wersji, kiedy spodziewamy się gości - dzień wcześniej kupujemy jajka, kiełbasę, szynkę, chrzan w słoiku i wszystko inne, co jest potrzebne. Przyjmujemy gości, siedzimy gadamy, goście wychodzą, a my włączamy mecz Premier League i mamy sjestę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pisanki | Wielkanoc | święta | jaja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy