Reklama

Android 5.1 już w marcu? Mamy listę zmian

Slashgear donosi, że w marcu bieżącego roku Google udostępni Androida 5.1, a więc pierwszą dużą łatkę do wersji Lollipop.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że aktualizacja poprawi stabilność systemu, zarządzanie pamięcią RAM i baterią. Wyeliminuje problemy z zamykaniem się aplikacji, łącznością bezprzewodową, komendą Okay Google, powiadomieniami i dźwiękiem. Pojawi się również tryb cichy, który pominięto w odsłonie 5.0.

Wersja 5.1 zostanie udostępniona ponoć w marcu, a więc już wkrótce. Informacja jest jednak nieoficjalna i wiele może się jeszcze zmienić.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy