Aplikacja iTaxi 4.0 już dostępna, a wraz z nią Bilet iTaxi

Nowa wersja aplikacji iTaxi trafiła do sklepów Google Play i App Store. Wraz z nią pojawiła się usługa Bilet iTaxi, czyli zupełna nowość na polskim rynku.

W iTaxi 4.0. pojawiła się zupełnie nowa usługa - Bilet iTaxi. To dzięki niej cenę za cały przejazd poznamy jeszcze przed złożeniem zamówienia i będzie taka sama przez całą podróż. Najważniejszym wyróżnikiem Biletu iTaxi  jest wyliczanie ceny bez stref i taryf przez całą dobę.

Usługa w chwili obecnej  dostępna jest tylko dla klientów indywidualnych w Warszawie i działa tylko przy włączonej płatności mobilnej w aplikacji. Stopniowo będzie powiększany zasięg miast, w których Bilet iTaxi będzie dostępny.
W porównaniu do oferowanej przez przewoźników tzw. "ceny gwarantowanej", która może ulec zmianie w przypadku nieprzewidzianych sytuacji na drodze, cena Biletu iTaxi jest zawsze stała. Oznacza to, że opłata za podróż nie zmieni się nawet wtedy, kiedy na drodze pojawi się wzmożony ruch, korki czy wypadek.

Reklama

Jak skorzystać z Biletu iTaxi:

●    jeśli jesteśmy nowymi użytkownikami, ze sklepu Google Play lub App Store, pobieramy aplikację iTaxi i przechodzimy przez prosty proces rejestracji. Stali użytkownicy aktualizują aplikację iTaxi na swoich smartfonach,
●    następnie na głównym ekranie obok aktualnej lokalizacji pasażera, którą aplikacja sama rozpozna,  wpisujemy adres docelowy i klikamy "dalej",
●    na kolejnym ekranie pojawi się kafelek biletu wraz z ceną,
●    w ostatnim kroku klikamy przycisk "zamów".

Bilet iTaxi to nie jedyna zmiana w iTaxi 4.0. Oprócz niej aplikacja zyskała nowy design.  

iTaxi 4.0. dostępne jest na urządzenia z systemami iOS i Android. Natomiast osoby, które aplikację mają zainstalowaną na swoim smartfonie, mogą już ją zaktualizować.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: itaxi | taksówka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy